Dior

Nováčkem služby “made to order” je francouzská maison Dior, která od letošního roku začala nabízet možnost vytvořit si originální verzi brýlí DiorSoReal přímo z jejich oficiálních webových stránek. Můžete zde vybírat z několika odstínů metalických barev, odlišných provedení sklíček, nožek a nechybí také možnost napsat si na brýle své jméno. Vaše brýle vám budou poté doručeny do čtyř týdnů.

dior-so-real-ottica-rizzato11

Jimmy Choo

Dokonalý pár lodiček  na svatební den si můžete nechat udělat u Jimmy Choo. Právě s novou kolekcí Bridal přišla tato úžasná možnost made to order, na kterou čekalo mnoho nadšených nevěst. Nevěsty budou moci vybírat a obměňovat ikonické modely Anouk, Lance, Xenia a Tite. Na výběr je opět výška podpatku, barva, textura, ale i mnohé dekorace. Možné je, jako u klasické made to order, nadepsání iniciálů, nebo dokonce i vaše datum svatby.

98617421-b4c9-4826-8bba-a1a406aa1421

Prada

Italská značka Prada nabízí tyto služby dokonce dvě: novou řadu Travel a déle zavedenou službu originálních Decolleté. U novější služby se můžete těšit na možnost vytvořit si osobní kufr, nebo cestovní tašku výběrem materiálu, potisku, úchytek. Zde samozřejmě také nesmí chybět vlastní iniciály, nebo jmenovka. Déle provozovaná služba umožňuje tvorbu vlastních lodiček s nespočetnými možnostmi personalizace od výšky podpatku po finálních výběr ozdob a detailů jako jsou mašle.

prada-made-to-order-shoes-project-coming-soon-to-singapore_1

Fontana Milano 1915

Možnost napsat si iniciály, nebo dokonce celé jméno na ikonické modely kabelek značky Fontana Milano 1915 je možné dvěma způsoby a to vypálením, nebo vsazením kovových iniciál. Navíc kabelky  A, Mimosa, Tum Tum a Wight nabízí možnost výběru velikosti, materiálu a barvy.

story-20150302164529-VAL-8

Pringle of Scotland 

K dvoustému výročí značka spustila nový projekt Deconstructed. Jedná se v podstatě o interaktivní možnost obměňování ikonických oděvů skotského módního domu. Můžete si vytvořit jak ikonický twinset s originálními prvky, nebo můžete personalizovat klasický kosočtvercový motiv Argyle. Díky této službě je vám zkrátka umožněno vytvořit si váš osobní kašmírový svetr svých snů. Nechybí možnost vyšití iniciál.

PoS-sweaters-men

Zdroj: Archiv firem