Jak tyto výrazné barvy nosit? Hrdě a s grácií! V případě, že chcete barevné boty vyzdvihnout a učinit z nich dominantní prvek, zbytek looku laďte do černé či tmavě modré barvy. Pakliže vám tato temná stránka nic neříká, řešením je koňaková a béžová, které si s červenou a stříbrnou také skvěle rozumí.

Nechybí vám odvaha a chcete vypadat skutečně trendy? Vyzkoušejte monochromatický outfit. Červená je velmi odvážná, ale zároveň elegantní. V obchodech v těchto dnech navíc zažívá úplný boom, takže pořízení červených kousků a doplňků nikdy nebylo snazší. O něco komplikovanější je monochromatismus v metalické stříbrné připomínající kosmický look. Stříbrná však přímo svádí k tomu ji jemně rozbít základní bílou. Hrát si můžete i se strukturami – hladké versus semišové, matné versus lesklé, a podobně.

Sako je top svrchníkem letošního podzimu. Doplňte ho tričkem s názorem, džíny a stříbrnými oxfordkami na platformě. Vytvoříte tak univerzální look, s nímž hravě zvládnete kancelářskou rutinu i večeři s přáteli.

Červené lodičky jsou nesmírně sexy! Odvážný look ještě více umocňuje červený kabát, který je rozhodně také jedním z kousků, po kterém letos budeme toužit.

Oversized vlněné sako, které ze skříně ukradnete manželovi, nebo ho objevíte v jednom z vintage butiků, navozuje bohémskou atmosféru 70. let. Kotníčkové stiletto boots nás však přivedly zpět do současnosti či blízké budoucnosti. Jednoznačně neotřelá kombinace, která stojí za vyzkoušení!

Áčkovou midi sukni  à la 50. léta jsme nosily na jaře i v létě a rozhodně se o ni nenecháme připravit ani na podzim! Červené střevíčky, neméně výrazný plyšový kabát a #outfitoftheday je rázem na světě!

Semiš je trend, který nás tento podzim bude hodně bavit. Dopřát si můžete i v případě stříbrných kotníčkových kozaček.

Že jste nám nevěřili, že červená a velbloudí barva jdou dohromady? Tak tady máte jeden důkaz!

Kotníčkové boty na širokém a stabilním podpatku oceníte vy i vaše nohy. Dopřát si je můžete také v trendy červené.

Různé struktury a povrchy nás baví! Stejně tak jako kombinace cropped jeans & obuvi v délce těsně nad kotníky.

Monochromatismus v plné síle! Rozbít ho můžete kontrastní kabelkou nebo psaníčkem.

Monochromatické looky ovládly také přehlídková mola Max Mary.

Gigi Hadid skutečně ví, jak upoutat pozornost ke svým červeným teniskám.

Stylistka Pandora Sykes na londýnském fashion weeku názorně ukázala, jak na podzim vynosit ještě pár letních kousků. A také, že červené kozačky jsou doplňkem, o kterém ještě hodně uslyšíme.

Stříbrné můžete propadnout i v malých detailech.