Také stojíte každé ráno před skříní a nevíte co na sebe? A taky vám to znepříjemňuje den tak, že už večer přemýšlíte o tom, co si ráno obléknete? Známe to ale všichni, ráno vstanete, prší, nemáte náladu nebo se vám prostě nechce vzít si na sebe to, co jste si předem naplánovala.

simple

Nejste v tom sama a pokud stejně jako miliony dalších po celém světě chodíte pozdě jen proto, že jste se dvanáctkrát převlékala a k tomu si dvacet minut pokoušela nakreslit rovnou linku na horním víčku, máme pro vás lék. Tedy možná. Tahle “dieta” totiž není pro každého. Spočívá v tom, že zkrátka vše omezíte na minimum, především snahu. To znamená žádný make-up ani vlasy a každý den nosíte ten stejný outfit. Kromě víkendu samozřejmě, kdy se můžete vyřádit, jak je libo.

zero7Zero effrot je tak trochu pro lenochy. Dokáže ale zachránit zdravý rozum a sebevědomí. Možná že si totiž po týdnu bez make-upu uvědomíte, že se sama sobě takhle vlstně líbíte a že i bez řasenky dokážete ovládnout svět.

Takzvaná unifroma je praktická a oblíbená. Už jsme o podobném konceptu psali několikrát. Zero effort funguje podobně. Každé ráno si oblékáte to stejné, nebo podobné oblečení. Záleží na vašem pracovním prostředí, ale může to být například pouzdrová sukně a košile, džíny a bílé tričko nebo džíny a košile. Zkrátka to, v čem se cítíte nejlépe. Zkuste to zatím jeden týden a uvidíte, jak se budete cítit.

zeroMožná, že vás tato metoda zbaví ranního stresu, možná vám dodá sebevědomí nebo to naopak nebude nic pro vás. Za zkoušku to ale stojí a my jsme rozhodně pro.

Pokud se tedy rozhodnete aplikovat tento způsob dlouhodobě, co to bude obnášet? U zero effort jde především o rána. A pokud chcete mít ráno co nejméně práce, nejdůležitější je, abyste měla krásnou a zdravou pleť i vlasy, protože pokud je vše v nejlepší kondici, stačí vám minimum.

Dále si rozhodně budete muset pořídit kvalitní oblečení. Protože toho budete mít méně a nosit ho budete častěji. Můžete také počítat s tím, že o víkendu budete mít náladu se pořádně vyřádit. Potisky, šaty, rtěnka. Tohle všechno pro vás po zero týdnu bude jako znovuobjevené a možná že si oblékání a vymýšlení outfitů a make-upu zase zamilujete.

Zdroj fotek: Pinterest, victoriatornegren.com