Supermodelka Hailey Bieber je co do pohodlných avšak elegantních outfitů inspirací číslo jedna. Se svými neokoukanými kombinacemi vždy překvapí. Bravurně totiž zvládá veřejně vynosit tepláky nebo rovnou celou soupravu. Ta se stala trendem nejen díky karanténě, jež mnohé přiměla vyměnit pracovní uniformu za pohodlné domácí kousky.

Jedna barva

Omezení již povolují, otázkou však zůstává, jak se nyní začlenit zpátky do společenského kolektivu, aniž byste se musely vzdát super komfortní mikiny a kalhot. Tip číslo jedna – vsaďte na monochromatické sety. Spolehlivou volbou budou klasické béžové, šedé, ale klidně i neonové tóny. Teplákovku pak doplňte maxi nebo faux fur kabátem, který dodá nečekaný elegantní prvek, jenž promění celý outfit. Stejně dobře zafunguje i oversize sako.

Tepláky, kabát, brýle, GO

Tip číslo dva – inspirujte se u královny street stylu Hailey. Nezapomínejte na doplňky, jako jsou sluneční brýle, a přidejte statement náušnice nebo to klidně přežeňte s náhrdelníky. Kontrast je vítaný a pozvedne sportovní a odpočinkové kousky na high-end level.