Millie Bobby Brown


Hvězda seriálu Stranger Things má za sebou nejlepší rok, který v Hollywoodu kdokoli, kdo je pouze “teen”, měl od dob, kdy Anna Paquin vyhrála v jedenácti letech Oscara. Nejen, že je díky svému seriálovému účinkování celosvětově známá, vyhrála cenu  MTV Movie & TV Award za nejlepší herečku a britskou cenu SAG za mimořádný výkon v drama seriálu, ale také kráčí po červených kobercích s nejznámějšími celebritami světa. A dělá to vždy jak jinak, než stylově.

Na letošních MTV Awards.

Nedávno se také stala tváří nové kolekce Calvina Kleina by Appointment pod vedením Rafa Simonse.

Paris Jackson

Dcera již zesnulého popového krále Michaela Jacksona, je známá především díky svému příjmení. V poslední době však plní stránky módních webů, nejen jako objekt paparazziů, ale také jako modelka. Od letošního roku má za sebou připravovanou kampaň pro módní dům Chanel, která je inspirovaná Madonnou a jejím hitem Material Girl. V lednu tohoto roku se dostala i na obálku magazínu Rolling Stones, kterému poskytla upřímný rozhovor o svém otci, překonání bolesti z jeho odchodu, vyléčení ze závislosti a o zlomených srdích. Kmotrem Paris je navíc herec Macaulay Culkin známý hlavně díky filmům Sám doma, s kterým mají i stejná tetování. “Can’t get cooler than this.”

Během natáčení kampaně pro Chanel.

Tavi Gevinson

Tavi je dnes sice už 21, ale do podvědomí veřejnosti pronikla už ve svých jedenácti letech, kdy měl její blog Style Rookie okolo 30 000 zhlédnutí denně. Její odvážné outfity a komentáře k posledním módním trendům v době, kdy jí bylo pouze 11 let, zaujaly mnoho módních magazínů.

Tavi ve svých 11 letech.

Díky rozhovoru pro The New York Times o mladých blogerech získala pozvání na newyorský a pařížský fashion week. V roce 2011 a 2012 se objevila v žebříčku Forbes 30 Under 30 a byla označenou za jednoho z nejvlivnějších teenagerů. Od svých patnácti se orientuje hlavně na pop kulturu a feministické diskuse. Mimo jiné má za sebou i přednášku na konferenci TedXTeen v Kanadě.