Malá a praktická kabelka crossbody vzala útokem šatníky všech blogerů, editorů, nákupčích, influencerů, zkrátka všech, co rozumí módě. A tahle kabelka není jen stylová, ale také nesmírně praktická.

Máte volné ruce a všichni víme, že když si vezmete malou kabelku, nosíte toho s sebou zákonitě méně. Nemáte nutkání si do ní dávat tři rtěnky, velkou peněženku, počítač a navrch ještě lahev s vodou. Takže po městě se vám s ní bude pobíhat mnohem lépe.

Fotky s inspirací z ulice jsou plné především těch Gucci, Chanel a Chloe. Vy ale nemusíte utrácet za značkové kabelky, skvělé má třeba Zara nebo H&M. Zkuste také zapátrat po nějakých vintage kouscích. Existuje nepsočet velikostí, barev, potisků a aplikací a žádná není špatně.

Nic nerozsvítí obyčejný celočerný outfit tak, jako zajímavá kabelka. Navíc se skvěle hodí i na večerní akce. Může být vůči vašemu outfitu klidně kontrastní, třeba červená vypadá skvěle. Černá klasika se zase hodí ke všemu. My už tu svou oblíbenou máme a říkáme rozhodně ano! Je nejlepší.

crossbody4

crossbody6

crossbody7

crossbody8

crossbody9

crossbody5

crossbody

 

Foto: Pinterest