Basic black

Pomalý rozjezd s novým trendem? Tak běžte do jistoty, klasické černé barvy. I s ní se samozřejmě dočkáte originálního kousku. Stačí vsadit na správný střih a hru s detaily. Co třeba metalické logo, zajímavý cut na lemu a nebo jemný ale viditelný pruh?

Grey a nude

Přírodní tóny jsou další bezpečnou volbou, v níž se budete cítit komfortně a stylově zároveň. S béžovými a šedými odstíny hravě zvládnete pracovní meeting i odpolední běhání po městě. Stačí vyměnit podpatky za bílé tenisky nebo mules a nový pohodlný outfit je na světě.

Trendy kostka

Pozor, jestli vám něco na podzim skutečně nesmí chybět v šatníku, je to kostka. Velká, miniaturní, tartan, plaid… Přehlídková mola pro letošní chladnou sezonu jasně hlásaly kostkované cokoliv. Klidně od hlavy až k patě, jedná se totiž o největší ze všech trendů, které nás čekají.

Vzory

Zábavnější variantou cullotes, které ovšem nezahrnují zrovna serózní pracovní dny, jsou pak dominantní vzory jako kohoutí stopa nebo leopard, a to nejlépe v nějaké barvě. Nebojte se rovnou ani statement kousku, jímž se staly sofistikované krajkové cullotes.

Pruhy

Basic vzor, který je opět módním hitem – pruhy. Zvolíte pestrobarevné nebo raději klasické úzké, jaké najdete na tmavě modrém obleku, který bychom si nejraději pořídili celý? Další možností je dominantní pruh na straně, jenž byl v létě hojně k vidění.

Pyjamas

Bed time outfit, v němž chceme strávit co nejvíce času venku. Hedvábné kousky jsou naším velkým favoritem a je už jen na vás, jak moc udržíte postelový feeling. “Pyžamové” kalohoty totiž stačí doladit podpatky a bílou košilí a office look je na světě.