Zářivý Haider Ackermann

Haider Ackermann se chopil jedné z nejpopulárnějších barev podzimu, sytě oranžové až hořčicové, přičemž vinyl a další lesklé materiály nesou stejně významný trendy status. Saténové modely jsou pak ještě žádanější díky pyžamovému looku.

 

Osmdesátkový Tom Ford

Tom Ford způsobil se svou kolekcí pro podzim a zimu 2018 poprask a jasně nasměroval trendy pro danou sezonu. Leopard je zvířecím vzorem číslo jedna, v červeném či žlutém tónu o to víc. Hned v závěsu najdete hadí print, tak ho rozhodně neopomíjejte.

 

Trendsetter Dior

Dior s vládnoucí Marií Grazií Chiuri diktuje trendy každý týden módy. Pro letošní podzim se v kolekci francouzského módního domu objevily kostkované blejzry s oversize kalhotami, které jsou must-have chladného konce roku 2018.

 

Oslnivý Balmain

Olivier Rousteing vsadil na hit v podobě holografických multi-barevných odlesků, flitrů a zkrátka všeho, co vrhá pořádnou záři. V podzimní kolekci najdete dokonce i transparentní a PVC obleky, tak ji pořádně prozkoumejte.

 

Podzimní Bottega Veneta

Žlutá, cihlová a zase kostky. Jak už bylo řečeno, aktuální trendy jsou jasně dané a není jediný důvod si je neužít. Nebojte se méně “bezpečných” barevných variant a vsaďte na zářivé odstíny. Nebudete litovat!

 

Padnoucí Altuzarra

Chic elegance, přírodní paleta barev, hravé a originální detaily. Takovou vizi přinesl label Altuzarra. I když obleky vidíme nejraději spolu s teniskami, aby vynikl žádaný street style nádech, modely s padnoucím střihem se nejlépe vynosí s podpatky.

 

Kreativní Delpozo

Label Delpozo rovněž neměl z kreativity strach a už tak dost výrazné obleky v sytých pastelových barvách či s florálními motivy doplnil oversize pásky s květinami. Všimněte si i netradičních a asymetrických střihů sak.

 

Multibarevná Balenciaga

Značka Balenciaga doladila saka s kalhotami po svém a vznikla směsice trendů v jednom looku. Neonový tón a drobné kostky? Módní hity posledních sezon zkrátka fungují a o komfortní zábavu máte postaráno.

 

Opulentní Dolce & Gabbana

Co jiného od italského návrhářského dua čekat, než extravagantní materiály, vzory i zdobení? Suit up po Sicilsku se podobá outfitům na královskou audienci, designéři ale přinesli i klasičtější černé looky s tenkými bílými pruhy.

 

Stylový Dries Van Noten

Dries Van Noten pak představil praktické a pohodlné obleky celoplošně potištěné kostkami a dalšími vzory, často zabarvenými do méně tradičních tónů. Klidně je však dolaďte doplňky v dalších printech i barvách!