A kde seženete tu nejlepší? Na výběr máte z několika možností. V obchodech narazíte hned na několik denimových kousků, a to v různých provedeních. Dost možné je také to, že ji najdete na dně vaší skříně. Pokud jste ale praktický typ a každou sezónu pečlivě třídíte staré kousky z vašeho šatníku, zapátrejte v second handu. Právě tam se skrývají ty nejlepší poklady. Rozhodně se toho nebojte! U tohoto kousku platí, že čím víc vintage, tím lepší.

Nevíte, jak ji nosit? Začněte jednoduše. Jestli nepatříte mezi fanoušky modré, oblékněte si oversized tričko, černou sukni, kotníčkové boty a velké brýle. A ideální outfit je na světe!

Rozhodně není pravidlem, že denimová sukně musí být nutně mini. Pokud se na ní necítíte, sáhněte po té v midi délce. Ta vám okamžitě vykouzlí dlouhé nohy a zeštíhlí pas. Zkombinujte ji s kostkovanou bow tie halenkou a sandálky na podpatku. Pro pohodlnější variantu se je nebojte vyměnit za tenisky. Nejlépe bílé.

Patřili 90′ mezi vaše oblíbené? Oblékněte se do nich! Denimová sukně s brandovým tričkem vám zajistí skvělý grunge look. K dokonalosti chybí už jen crossbody kabelky a ankle boots.

Denim on denim je zkrátka nesmrtelná kombinace, která nás nikdy nepřestane bavit. Stejně tak jako módní inspirace Olivia Palermo, která moc dobře ví, jak tento trend nosit. Nechte se inspirovat a vyzkoušejte tento outfit hned zítra do práce. Jedinou podmínkou je zkombinovat džínovinu v lehce odlišných odstínech. Zbytek už je na vás.