Samet

Samet se stal jedním z největších trendů letošního podzimu a zimy. Netroufáte-li si rovnou na sametový oblek, pak rozhodně dejte šanci kabelce, která vás i pocitově lehce zahřeje. Samet nejlépe funguje v klasické černé či temné navy a bordeaux, vsaďte ale i na Gucci barvy – zelenou a jasně červenou!

Ledvinka

Fanny pack či belt bag je stále hitem číslo jedna. Noste ledvinku v 90’s stylu v pase, nebo z ní udělejte cross body bag. Ujali se jí skutečně všichni návrháři i módní řetězce, takže je z čeho vybírat. Seženete elegantnější kožené modely, trendy ledvinky z vinylu, ale i kousky z transparentních a holografických materiálů. A nezapomeňte na již zmíněný samet…

Mini bag

A rovnou navážeme trochu opačným, tedy méně praktickým handbag trendem, který najdete pod názvem mini bag. To už zřejmě prozrazuje všechno. Minimální velikost je výzva, která však zanechá překvapivě velký dojem. Musíte si ale vystačit jen s kreditkou, rtěnkou, korektorem a snad i s klíčem.

Struktura

Že jste spíše na klasické timeless kousky než na žhavé trendy? Eleganci vám jistě zaručí strukturované kabelky, které jsou originální, avšak využijete je perfektně i na formální příležitosti, jako je pracovní meeting. Kabelka navíc drží tvar a v neutrálních tónech ji budete mít v šatníku navždy.

Všechny designové kabelky najdete na LuisaViaRoma.com.