Gucci Marmont Belt Bag

Po záplavě trendu malých, roztomilých kabelek přichází Gucci s novým kouskem. Mormont Balt Bag. Tu si díky velkému trendu “funny pack” neboli ledvinek oblíbili nejen celebrity, ale také ty největší módní influenceři. Díky svému originálnímu provedení, není jen kabelkou, ale páskem zároveň. Můžete jí nosit na nespočet způsobů a zaručeně s ní oživíte každý outfit. Tak kterou si vyberete? Semišovou v pastelové barvě nebo černou s roztomilými detaily?

Balenciaga Triangle Bag

Hledáte něco stylového, originálního a ne příliš elegantního? Pak vás rozhodně zaujme tahle streetwearová záležitost netradičních tvarů od Balenciaga. Zaručujeme, že s Triangle Bag rozhodně nebudete mít o pozornost nouzi.

Chanel Gabrielle Bag

Dlouhou dobu to vypadalo, že ikonickou kabelku 2.55 od Chanel jen tak nic nepředběhne. Potom, co se na začátku roku objevila nová Gabrielle, je všechno jinak. Neotřelý design tohoto praktického modelu si oblíbily ženy po celém světě.

J.W.Anderson Pierce Bag

Neokoukaná kabelka, se kterou můžete do práce i na party? Letos tuto kategorii jednoznačně vyhrává Pierce Bag od J.W. Anderson. Vybrat si můžete snad ze všech možných barevných kombinací a provedení.