Dlouho jsme se jim smáli a teď jsou zpět. Jaké trendy se opět vrátily do módy?

/ Redakce Foto: Pinterest

Konec 90. let a začátek nového milénia s sebou přinesly velkou zásobu podivných trendů, které nikomu moc neslušely a my jsme je teď více než 10 let považovali za vrchol nevkusu. Dle zákonitostí módního koloběhu se ale vrátily zpět, ať už se vám to líbí, nebo ne. Možná zabodovaly díky určité nostalgii, kterou v nás vzpomínky na naše dětství a dospívání probouzí, nebo jim pomohla ironie, s jakou se jich chopily hudební hvězdy. Jisté ale je, že jsou zpátky v plné síle.

Úzké sluneční brýle

Po letech, kdy jsme se jim smáli a skrývali jsme se za obřími „mouchami“, se na přehlídková mola i do ulic vrátily mikro sluneční brýle inspirované sci-fi filmy z 90. a nultých let. Noste je hrdě a nízko na nose!

Minikabelky

Dlouho platilo, že čím větší, tím lepší. A nedivíme se, velká kabelka je rozhodně praktičtější. Teď se ale do módy vrátily kabelky tak malinké, až je to směšné. A co víc? Ještě lepší, když jsou ozdobené výšivkami, kamínky, monogramy a nebo viditelnými logy značky či designéra.

Tenké šály

Nikdo neví, jaký je vlastně jejich účel. Rozhodně tedy nezahřejí. Tenké šály jako doplněk ale vystřídaly chokery a jsou opět v kurzu.

Nízký pas

Ne, že by na to zrovna bylo počasí, ale jakmile se oteplí, ukažte bříško v džínech s nízkým pasem.