Šperky nejsou jen ozdobou, jsou také součástí vaší osobnosti a základními kameny vašeho stylu. Vypráví příběh, jsou součástí vaší a třeba i rodinné historie. Takže byste jejich výběr určitě neměla podceňovat. Najít si šperky, které jsou zajímavé, originální a krásné, je, ať jste fanouškem šperků nebo ne, jedním z nejdůležitějších životních úkolů. Že přeháníme?

Jen si vzpomeňte, jak vzpomínáte na to, jaké šperky nosila vaše babička nebo maminka. Byly to vlastně důležité součásti vašeho dětství.

Právě teď je v módě vrstvení šperků. Jednoduché a nápadité řetízky, prstýnky i náušnice si můžete nakombinovat dle sebe. Každý kousek by ale měl být “váš”. Skvěle vypadají navrstvené řetízky a prstýnky, třeba z cest. Dodají vašemu vzhledu úplně jinou energii a budete mít svoje nejcennější vzpomínky neustále při sobě. Což je super, protože hezké chvíle si všichni rádi pamatujeme a vzpomínáme na ně co nejčastěji.

Pokud se právě teď vydáváte na hon za ideálním šperkem, pak zkuste být při jejich hledání co nejnáročnější. Pořiďte si především ty, které budete opravdu milovat, bez kterých si nebudete umět představit vyjít z domu. Až je uvidíte, určitě to budete hned vědět.

Máte na výběr ze spousty skvělých a krásných šperků lokálních designérů a mladých talentovaných šperkařů. Ty nás nesmírně baví. Nejlepší na nich je, že je nebude mít každý a že abyste je našla, budete muset opravdu hledat, pátrat a zkoušet.

Kam zajít? Zkuste třeba galerii DOX, Deelive nebo designérské markety.

Tak vzhůru na hon za těmi nejlepšími a nejzajímavějšími šperky.