Důležitou roli pro komfort vašeho vidění sehrává volba oční optiky. Výběr optiky by neměl být zaměřen na jednorázový nákup, měl by být spojen s budováním dlouhodobého vztahu, založeném na vzájemné důvěře, spokojenosti a partnerství. Optika by měla být místem, kam se rádi vracíte, protože víte, že jsou zde specialisté, kteří vám dopřejí péči na nejvyšší možné úrovni, kvalifikovaní odborníci, kteří se věnují prevenci, pracují s kvalitním technickým vybavením, vzdělávají se v oboru a pro něž se stáváte od prvního okamžiku tím nejdůležitějším člověkem.

Avenue Optik toto vše svým zákazníkům nabízí. Jedná se o nový koncept oční optiky, kterou najdete v samém srdci Prahy. Optici a optometristé, ale i spolupracující oční lékaři, vám zde nabídnou maximální péči a komfort. Jsou zaměřeni na prevenci, oční vyšetření, konzultaci a poradenství, týkající se vaší oční vady. Vyberou s vámi vhodné brýle, brýlové i kontaktní čočky, zajistí následnou péči a servis o váš zrak i brýle. Celý tým se stane vaším průvodcem světem oční optiky a všední nákup brýlí pro vás promění v příjemný, nadstandardní zážitek.

Zdroj: Avenue Optik

Kromě toho se můžete v příjemném interiéru i exteriéru účastnit společenských akcí nebo edukačních seminářů a přednášek na zajímavá témata, kterými jsou například nové technologie a materiály, ze kterých se brýle vyrábějí, novinky v kontaktních čočkách nebo léčba dětské krátkozrakosti. Tým Avenue Optik vyniká dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oboru, citlivým osobním přístupem, láskou k brýlím i lidem a otevřenou komunikací.

V optice naleznete nejen kvalitní brýle od světoznámých značek Christian Dior, Tom Ford, Fendi, Balenciaga, Yves Saint Laurent, Max Mara, Trussardi, Zadic&Voltaire ale i designové, technicky perfektně zpracované nebo ručně vyráběné kousky z limitovaných edic od návrhářů z Itálie – Lamarca, Four Seasons, z Francie – Caroline Abram, Talla, J.F.Rey, z Dánska – Bellinger a Blac nebo z Rakouska značka Silhouette. Pro milovníky kožených doplňků je připravena německá kolekce Any Dí, která prezentuje hravý design, originalitu a nadčasovost. Výrobky z jemné kůže, kvalitní šití, pozlacené kovové doplňky v dárkovém balení. V nabídce jsou originální pouzdra na brýle a mobily, ale i pásky, na které lze pouzdra i další doplňky jako taštičky a peněženky připnout.

Zdroj: Avenue Optik

Měřením očí to v Avenue Optik nekončí. Tím se v této unikátní pražské optice začíná… Konzultace, poradenství a výběr brýlí, ve kterých se budete líbit sami sobě a především dobře uvidíte. Slova jako „Takhle skvěle mi ještě nikdy brýle nesedly, líbím se sám sobě nebo v životě jsem takhle dobře a jasně neviděl “ jsou pro optika tou nejlepší zpětnou vazbou. Vyberte si optiku, kde se budete cítit jako v obýváku se službami od A do Z!

www.avenueoptik.cz, Korunní 65, Praha 2 – Vinohrady.