Dresscode na zimní svatbu

/ Redakce

Ve schránce se objeví bílá obálka z kvalitního ručně vyráběného papíru se zlatou kaligrafií a vy s jistotou víte, co vás uvnitř čeká za překvapení. Pozvánka od vašich dlouholetých přátel na velkolepou svatbu se spoustou bílých holoubků a sochou z ledu. Termín zimní svatby je za rohem a vaše první myšlenka je: “Co si obléknu?!” Zahoďte nudné formální šaty a pohrajte si se siluetou. Je nejvyšší čas vyzkoušet nové outfity, ve kterých nezmrznete a budete v nich zářit jako nejstylovější host velkolepé oslavy. Co víc si můžete přát, ale pozor nesmíte zastínit nevěstu!

Plisovaná sukně

Plisovaná sukně je skvělou alternativou ke klasické pencilkové. Navíc vám umožňuje lépe se pohybovat a v kombinaci s rolákem tvoří ten chtěný formální vzhled, který se očekává na svatbě. Barvám sukně se meze nekladou. Vždy ji ale doplňte neutrálním topem a obuví. S psaníčkem můžete opět odrážet barevnost sukně, nebo zvolit nějaký žertovný kousek v podobě flitrového psaníčka s nenáročným motivem.

what-to-wear-to-a-winter-wedding-1535424-1448305974.640x0cNeobyčejné kalhoty

Pokud není sukně zrovna vaším “šálkem kávy”, využijte současného trendu culottes kalhot. Ty vám dodají dostatečné pohodlí, zajímavý vzhled a nepřehlédnutelný styl. Pokud se vám tento outfit zalíbil, zvolte k nim na svatbu pastelové tóny barev, které dodají celému vzhledu na ležérnosti. Perfektně se k nim hodí strukturovaný pletený svetr kombinovaný se stejnou barevnou košilí. Jako doplňky můžete zvolit metalické psaníčko, nenáročné šperky a neutrální, nebo černé lodičky, které celý look podtrhnou.

office-wear-street-style

Moderní klasika

Pokud je svatba velmi formální, držte se klasického vzhledu. Na zajímavosti můžete přidat zejména strukturovanou sukní, nebo zajímavým svetříkem s krajkou, či jinou ozdobou. Vždy se držte ale pravidla jednoho zajímavého kousku, který dolaďte ostatními jednoduššími. Například k texturované sukni zvolte jednoduchý hladký svetr a klasické lodičky. Takto zkrátka nic nezkazíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na místě nevěsty

Pokud vaši přátelé plánují ultra moderní svatbu, poté můžete zariskovat s krémovou barvou. Vzhled porušující veškerá etická pravidla klasiky je ideální na příležitost jako je fashion-forward svatba. Hladkou netypickou sukni doplňte o pletený copánkový svetřík, který vás v zimně zahřeje. Být celá krémová se ale nehodí. Zvolte ke krémovým odstínům druhou barvu, kterou propojíte celý look. Skvělý je například béžový kabát a moderní leopardí lodičky, nemyslíte?

FriendinFashion_WinterStreetStyle_5_zpstofutztp

Zdroj: Pinterest