Plisovaná sukně

Plisovaná sukně je skvělou alternativou ke klasické pencilkové. Navíc vám umožňuje lépe se pohybovat a v kombinaci s rolákem tvoří ten chtěný formální vzhled, který se očekává na svatbě. Barvám sukně se meze nekladou. Vždy ji ale doplňte neutrálním topem a obuví. S psaníčkem můžete opět odrážet barevnost sukně, nebo zvolit nějaký žertovný kousek v podobě flitrového psaníčka s nenáročným motivem.

what-to-wear-to-a-winter-wedding-1535424-1448305974.640x0cNeobyčejné kalhoty

Pokud není sukně zrovna vaším “šálkem kávy”, využijte současného trendu culottes kalhot. Ty vám dodají dostatečné pohodlí, zajímavý vzhled a nepřehlédnutelný styl. Pokud se vám tento outfit zalíbil, zvolte k nim na svatbu pastelové tóny barev, které dodají celému vzhledu na ležérnosti. Perfektně se k nim hodí strukturovaný pletený svetr kombinovaný se stejnou barevnou košilí. Jako doplňky můžete zvolit metalické psaníčko, nenáročné šperky a neutrální, nebo černé lodičky, které celý look podtrhnou.

office-wear-street-style

Moderní klasika

Pokud je svatba velmi formální, držte se klasického vzhledu. Na zajímavosti můžete přidat zejména strukturovanou sukní, nebo zajímavým svetříkem s krajkou, či jinou ozdobou. Vždy se držte ale pravidla jednoho zajímavého kousku, který dolaďte ostatními jednoduššími. Například k texturované sukni zvolte jednoduchý hladký svetr a klasické lodičky. Takto zkrátka nic nezkazíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na místě nevěsty

Pokud vaši přátelé plánují ultra moderní svatbu, poté můžete zariskovat s krémovou barvou. Vzhled porušující veškerá etická pravidla klasiky je ideální na příležitost jako je fashion-forward svatba. Hladkou netypickou sukni doplňte o pletený copánkový svetřík, který vás v zimně zahřeje. Být celá krémová se ale nehodí. Zvolte ke krémovým odstínům druhou barvu, kterou propojíte celý look. Skvělý je například béžový kabát a moderní leopardí lodičky, nemyslíte?

FriendinFashion_WinterStreetStyle_5_zpstofutztp

Zdroj: Pinterest