Ano, čtete správně. Pro mnohé z nás příliš extravagantní kombinace barev, trendová v legendárních devadesátých letech, se opět vrací na mola designérů a brandů jako Chanel, Missoni, Valentino Red, Sonia Rykiel a spoustu dalších. Je zřejmé, že trend minimalistických bílých a šedých tónů je prozatím pryč.

chanel-2-resort-manrepeller

Otázkou mnoha z nás je, jak tento přehlídkový trend převést do praxe, tedy denního užívání. Odpovědí je střídmost. Pokud trendu duhových látek a pletenin podlehnete, dávkujte je vašemu outfitu umírněně a s dostatečnou rozvahou. Zvolte například duhový svetřík jako ten v podání Alessandra Michele z Gucci a kombinujte jej se sukní, která má jednu barvu z barev svetříku a dolaďte jej pleťovými lodičkami a kabelkou.

gucci-resort-manrepeller

Kde se tento trend objevil? Nepočítáme-li, že se již hojně uplatňoval v devadesátých letech, je zřejmé, že se designéři shodli na velkém úspěchu módního domu Valentino, který před rokem představil jeho ultra barevnou kolekci kabelek, lodiček sandálů, ale i řady ready-to-wear.

missoni-resort-2016-man-repeller

Pokud tedy zvolíte právě doplňky v barvách duhy, kombinujte je například s džínsy a bílou košilí, nebo jednobarevnými šaty. Nicméně, tento trend doporučujeme na období prosvícená sluníčkem, jelikož v našich klimatických podmínkách bychom v ulicích s podobnými kousky vzbudily nežádaný rozruch.

sonia-rykiel-1-resort-manrepeller

Ať už si nějaký ten duhový kousek dopřejete, nebo ne, rozhodně je opět čím se inspirovat a rozšiřovat si obzory v tomto nekonvenčním světě módy, který v nás mnohdy budí touhu překračovat vlastní hranice komfortu.

Zdroj: Pinterest, Archiv firem