Jestli nejste zrovna milovníky sukní a šatů nebo ve skříni nemáte nic “extra”, zkuste si na příští večírek obléct něco netradičního a přesto stylového.

O tom, že milujeme casual odlehčený styl oblékání asi nemusíme nic psát. V jednoduchosti je podle nás krása. Ráno chceme být oblečené během pár minut a celý den se chceme cítit co nejpohodlněji. Džíny jsou tak pro nás naprosto nezbytné. Stačí k nim obléci tričko nebo košili a outfit na celý den je na světě.

Nezbytné a milované džíny jsou kapitola sama pro sebe. Začínaly sice jako pracovní “nezničitelné” a praktické kalhoty, stala se z nich ale nedílná součást šatníku většiny z nás. Míst, na která v džínách nemůžete, stále ubývá (do divadla ale, prosím, nikdy, nikdy, nikdy – tam pro ně není místo ani náhodou). Džíny umí být jak sportovní a streetové, tak elegatní a chic.

Pokud byste džíny také nejraději nosila všude, máme dobrou zprávu. Až se totiž budete chystat na party a nebudete vědět, co na sebe, sáhněte klidně zase po nich. Ano, když je správně nakombinujete, budete v nich vypadat skvěle a budou se hodit i na tu nejhonosnější party. Stačí si k nim vzít malou kabelku, boty na podpatku a elegantní top nebo sako.

Jak stylově a elegantně obléci džíny na party? Inspirujte se u stylových módních influencerů.