Hvězda s názorem

Zendaya začínala stejně jako spousta slavných dětí na televizní stanici Disney a její hvězda poté nepřestala stoupat. Nejen, že je skvělou zpěvačkou, tanečnicí a herečkou, Hollywood si omotala okolo prstu i díky tomu, že je na svůj věk (21) velmi uvědomělá a jde (na rozdíl od spousty mladých celebrit) skvělým příkladem. V současnosti zkrátka nestačí mít jen talent, musíte mít také osobnost a názor. A ani jedno Zendaye rozhodně nechybí.

Respekt k osobnostem

My jsme si mladou umělkyni zamilovali především kvůli jejímu citu pro módu. Zendaya nikdy nic neobléká jen tak. Svými looky skládá hold ikonám, které obdivuje (například zpěvačce Aaliyah nebo Seleně Quintanille), inspiruje se historií a dá se říct, že její styl je nesmrtelný. Trendy pro ni patří až na druhé místo, hned za poselstvím, které se snaží každým svým outfitem vyjádřit.

Super styl

Barev se Zendaya nebojí, ani netradičních střihů, a každý outfit vždy doplní skvělým make-upem a ještě dokonalejším účesem. Mladá star má určitě před skvělou kariéru a my už se nemůžeme dočkat, v jakých outfitech ji uvidíme příště. Co jsou naši favoriti?

 

Foto: Pinterest