Sophia Roe

Sophia je v poslední době jednou z nejvýraznějších dánských influencerek. Libuje si v jednoduchosti a kvalitní basic kousky jsou základem jejího šatníku. Monolit jednoduchých barev často oživuje zajímavými a výraznými doplňky.

Legs out #ootd

Příspěvek sdílený Sophia Roe (@sophiaroe),


Freja Wewer

Dánský styl se vyznačuje uvolněností, proto jsou Dánky cool i bez dojmu, že by se o to nějak snažily. Freja je typickou zástupkyní stylu “vzala a šla” a její outfity nás pokaždé baví. Tenisky a tepláky umí kombinovat jako nikdo jiný.

Weekend. ????????

Příspěvek sdílený FREJA WEWER (@frejawewer),

Jeanette Friis Madsen

Módní redaktorka Jeanette nosí pokaždé ty nejnovější trendy. Dánky jsou ale známé tím, že se nebojí ani kousků, které jsou dávno “out” a umí je dokonale sladit s novinkami módního světa. Na Jeanette často uvidíte třeba legíny pod šaty a věřte nebo ne, vypadá to skvěle.

I have a special song in mind – which I hate ?

Příspěvek sdílený Jeanette Friis Madsen (@_jeanettemadsen_),

Frederikke Sofie

Modelka Frederikke je známou módní tváří. Její street style fotografie uvidíte během fashion weeků snad ve všech módních časopisech a na všech webech světa. Frederikke nemá strach z ničeho. Často si půjčuje kousky z pánských šatníků, ale taky ráda nosí na nový způsob věci, které “frčely” před několika lety.

??

Příspěvek sdílený frederikke sofie (@frederikkesofie),


Ulrikke Hoyer

Instagram Ulrikke je moodboardem selfies, outfitů a drobných detailů z jejího života. Inspiraci tu najdete jak na nové fashion looky, tak na prázdninové destinace. Ulrikke nezřídka nosí kousky, které byste zařadili do kategorie “pro střední věk” a vypadá v nich moderně, stylově a elegantně.

?

Příspěvek sdílený Ulrikke Hoyer (@ulrikkehoyer),