Match

Jednoduché a efektivní. V New Yorku bodovaly crop topy a kalhoty ve stejném vzoru. Puntíky jsou hitem sezony, maskáčový vzor jen tak decentně, v kombinaci oranžové a žluté se však stal jasným hitem.

Legínové šortky

Ultimátní devadesátky zase reprezentují elastické kraťasy. Kdo říká, že na ně musíte mít modelkovskou postavu? Užijte si pohodlný a chic styling a nebojte se sytých barev ani vzorů. Naopak!

Ledvinky

Všimli jste si, že ledvinky už jsou hojně zastoupeny v předešlých dvou trendech? Jsou zkrátka všude, v NYC se objevovaly spíše tradičně kolem pasu, než jako cross body kabelka, ale je jen na vás, který způsob nošení zvolíte!

Crop topy

My bychom osobně čekali, že crop topům už odzvoní, opak je však pravdou. Tak si vyberte, jestli se cítíte lépe v kratším tričku nebo rovnou v bra topu a směle do něj. Konec konců, letošní léto nás očividně moc zahalovat nechce!

Čistá bílá

Bílá barva se mezi pestrými trendy sebejistě uchytila. Ať už preferujete šaty nebo crop top a kalhoty, vše bude správně. Nechte bílou vyniknout a nerušte ji výraznými tóny. Všimněte si bílých šatů i u fotek s ledvinkami.

Extravagantní šaty

Chcete vybočit z davu, ale vypadat žensky? Pak sáhněte po šatech s originálním až extravagantím střihem. Volte tak, aby vám dobře seděly a cítily jste se pohodlně. Pudrová barva vás zjemní, divoký vzor zase dodá na osobitosti.

All black a úzké brýle

Celobílé outfity sice jsou trendy, černá je však naprostou klasikou. A rozhodně praktičtější, zejména na festivalové půdě. Když si vyberete stylové kousky, zazáříte v černé víc než ve žluté či oranžové. 90’s úzké brýle jsou nezbytností!