See by Chloé

Novější linie labelu Chloé, See by Chloé, je určena převážně mladším zákazníkům. Proto jsme v nynější kolekci mohli spatřit průhledné barevné tašky, retro denim, tepláky, midi šaty pokryté bílými a béžovými mikro květinami, mini sukně nebo hedvábné košile. I přesto, že je kolekce určena pro mladší klientky, jedná se o velmi povedenou sbírku evokující dny šarmantní pařížské dívky strávené ve slunném Miami.

 

Versus Versace

V roce 2019 bude značka Versus Versace slavit 30. narozeniny. Difuzní linie vznikla v roce 1989 jako Gianniho dárek pro sestru Donatellu. Jarní a letní kolekce toho nabídla mnoho – od množství různorodých potisků až po barevné bundy a kalhoty. Mladý návrhářský tým se ponořil do archivů a snažil se z něj vytěžit co nejvíce, což se mu také podařilo. Kolekce je hravá, mladistvá a reaguje na současné trendy, přičemž  vytváří nové. Label se také zajímá o udržitelnost a používá proto stejné tkaniny pro ženy i pro muže, aby se snížilo množství odpadu. A za to tleskáme!

 

Anna Sui

Anna Sui nepodléhá módním trendům, ani se je nesnaží vytvářet. Jede si sama ve svých zaběhlých kolejích již bezmála třicet let a stále se jí daří produkovat univerzální a neotřelé kolekce. Tato sbírka byla inspirovaná filmem Kismet z roku 1955 a jeho epickou scénou z tržnice, kterou si Anna taktéž postavila uprostřed mola. Modelky předvedly barevné šaty a košile, kaftany, metalické doplňky, kožené kousky připomínající 70. léta, ale i klobouky a šátky.

 

Marchesa

Newyorský label Marchesa nás během představení nové kolekce přesunul do hlubokého lesa. Modelky v něm stály ukryté mezi stromy a připomínaly něžné lesní víly v okouzlujících róbách. Na výrobu byly opět použity ty nejkvalitnější a nejjemnější materiály, proto není divu, že se značka těší velké oblíbenosti a mnoho žen si od ní přeje své svatební šaty.

 

Baja East

Kreativní ředitel labelu Baja East, Scott Studenberg, ví, co jeho zákazníci chtějí. Jarní a letní kolekce pro rok 2019 byla proto uvolněná i temperamentní a poukazovala na losangelský životní styl. Nechyběly leopardí potisky, které se aktuálně těší velké popularitě, kašmírové svetry, metalické cyklistické šortky či výstřední trika pro sofistikovanou ženu.