Co jiného na vánoční večírek než flitry a třpytivé oblečení, že? Soushlasíme, ale s ničím se to nemá přehánět. Třpytky je vždycky dobré něčím shodit, abyste nevypadala jako třpytivá koule (Tohle rozhodně není narážka na tvar postavy! Ale čeho je moc, vždyť to znáte….), třeba pomocí svetru, džínů nebo trička.

Vánoční sezóna jednoduše svádí k tomu nosit to nejzářivější a nejtřpytivější oblečení. Je to možná tím, že nám tolik chybí sluníčko, že se snažíme “prozářit” naše dny pomocí třpytek a zářivého sametu. Je to už taková předvánoční klasika. A my ji máme moc rádi, jen nás baví se na zavedené klasiky dívat novýma očima a zkoušet nové kombinace. Takže ani ve třpytivých šatech nebudete vypadat “předvídatelně” a stejně, jako minulý rok.

Jak na to? Rozhodně se ani na vánoční večírek nebojte obléct netradiční kousky jako svetr, výrazné tričko, džíny nebo tenisky. Budete originální a i kdybyste na večírku potkala ve třpytivém ještě někoho, zaručujeme, že rozhodně nebudete vypadat stejně.

Pokud jste tak letos chtěla reperotár trochu obměnit, ale nevěděla jste jak (před Vánoci je to prostě pořád dokola samet, červená a flitry…), tak se zkuste na staré flitrované kousky prostě jenom podívat znovu a jinak.