Růžová barva nás zatím neopouští, jen to vypadá, že místo světlé „baby pink“ bude v kurzu tmavší a ještě výraznější fuchsiová. I když by se mohlo zdát, že se tyhle dvě barvy hrozně „tlučou“, oblíbila jsem si její kombinaci s brčálově zelenou. Má ten správný osmdesátkový nádech a rozhodně mi nedovolí se utápět v podzimních splínech.

Brčálová a fuchsiová 001

Jak trend nosit? Ideálně 1:1, tedy jeden výrazný kousek fuchsiový a jeden brčálový. Doplňky omezte na minimum a držte se neutrálních barev.

fuchsia green 002

Fuchsiová se mi líbí hlavně na oversized pletených svetrech a rozhodně si plánuji nějaký takový pořídit a na podzim se do něj chumlat nonstop. Stejně jako ostatní barevné trendy se křiklavě růžová dá nosit monochromaticky nebo v kombinaci s černou.

www.hm.com

Brčálová mě zaujala zase na plisované sukni, kromě fuchsiové bude totiž vypadat skvěle i s mou oblíbenou černou. Na přehlídkových molech jsme brčálovou mohli vidět i dohromady s fialovou, zapomeňte proto na to, co jste si mysleli, že víte o ladících barvách. Se správným stylingem jde všechno!

www.shotbygio.com

Vypadá to tedy, že letošní podzim v ulicích bude hodně barevný. Příjemná změna, říkám já. A co si myslíte vy? Líbí se vám tohle duo, nebo se radši budete držet osvědčených kombinací?