29 letá designérka šperků je šťastná, že se její firma a krásné šperky dočkají větší popularity a světové známosti. Alespoň přesně tohle Gaia Repossi očekává od nové situace. Dalším očekáváním je rozhodně dobytí dalších trhů, které pro ni zatím byly nedostižné.

Gaia Repossi

Gaia Repossi

Nejznámějšími kousky této značky jsou multifunkční prstýnky a náušnice, které jsme v minulosti mohli již zahlédnout na slavných osobnostech jako Kristen Stewart, Emma Stone a Keira Knightley.

“Mým záměrem je následovat strategii, která velmi organický růst a jsem nadšená a spokojená, že se o toto mohu podělit s LVMH a konkrétně Delphine. Mají nejlepší znalosti a zkušenosti v tomto segmentu,” dodala designérka.

Delphine Arnault k tomu všemu řekla, že je nadšená, že může takto talentované osobnosti pomoci expandovat.

Klenotnictví Repossi má v tuto chvíli dva historické stěžejní obchody, které se nacházejí v Monte Carlu a Paříži. Dalším bude butik na Place Vendôme, který se nyní rekonstruuje pod taktovkou holandského architekta Rema Koolhaasa a  má být otevřen v prvním čtvrtletí roku 2016. Právě tento butik má sloužit v podstatě jako šablona pro budoucí obchody po celém světě. Zda se i Praha dočká tohoto klenotnictví, který nabízí skutečně nádherné originální šperky, ukáže až čas.

Foto: Archiv firem