Pokud plánujete výlet do Itálie a sháníte jedinečné džínsy, které budete mít jen vy, pak zavítejte do jednoho z butiků GAP v Miláně, Fiordaliso, Římě nebo Turíně.

Školení konzultanti vám zde splní váš džínový sen. Vybírat můžete z několika střihů džínů, u kterých budete moci zvolit zapracování lemů, ale i aplikaci záplat z různých barev denimu. Můžete si také vybrat nejrůznější nažehlovačky jako například americké vlajky, nebo hroty a druky ve tvaru pecek, pyramid i hvězdiček pro ten správný “All American look!”.

Výhody a novinky tu ale nekončí! Skvělý tip na rodinný dárek může být nákup pěti párů džínsů, kdy šestý dostanete zdarma! Jedná se o kartičku výhod, kterou dostanete k nákupu prvních džínsů. Můžete sbírat body za nákup postupně, nebo nakoupit osobní denimky pro celou rodinu. Kreativní dárek, ale i skvělá marketingová myšlenka se zapdenim-addicts-by-gap_980x571řít opravdu nemohou!

Hledání těch pravých denimových kalhot může být často pěkná fuška… S touto novou službou máte možnost, že si ty pravé džínsy na míru nejen najít, ale i vytvořit sami! Čeští návrháři by zajisté mohli takovéto kreativní nápady také dostat na trh. Stoupající zájem o originální a osobní modely je totiž v Čechách aktuálním trendem.

 

 

A jak jste na tom vy? Také byste přivítali více kreativních obchodů v Česku?

Zdroj: Facebook, WWD