Za posledních několik dní bylo jméno George Cloonyho skloňováno o mnoho víc než jindy. Sympatický “starý mládenec” se totiž rozhodl oženit. A ve velkém stylu.

Geroge Clooney potkal Amal Alamuddin loni v září a o ruku ji požádal letos dubnu. Svatba by tak měla splňovat do detailu “do roka a do dne”. Amal Alamuddin však není jen další modelkou v pořadí. Je uznávanou právničkou specializující se na mezinárodní právo, která má za sebou klienty velkých jmen. Zastupovala například Juliana Assange, zakladatele WikiLeaks nebo Yulii Tymoschenko. Její britsko-libanonský původ ji obdařil neotřelou krásou exotického nádechu a velmi sledované outfity poslední doby ji zajistili místo nové módní ikony. 

Introducing Mr & Mrs Clooney

Svatební šaty, které Amal oblékla, zatím zůstávají pod rouškou tajemství. Výběr ostatních, které ukázala na veřejnosti, se ji opravdu povedl. Těsně před svatbou oblékla pruhované černobílé Dolce &Gabanna, po svatbě se objevila ve vyšívaných od Giambatttista Valli.

George Clooney & Amal Alamuddin Arrive In Venice Ahead Of Wedding

Město zamilovaných se tak na několik posledních dní stalo domovem hollywoodských herců a umělců, ale i bulvárních fotografů z celého světa, kteří si takovou událost nemohli nechat ujít. Městem tak ve velkém plul jeden člun za druhým a chvílema to vypadalo jako scény z akčního filmu.

profimedia-0206723181

Zamilovaný pár oddal Clooneyho blízký přítel a bývalý starosta Říma Walter Veltroni v renesančním paláci Cavalli. Na svatbě nechybělo mnoho slavných osobností jako Matt Damon, zpěvák z U2 Bono Vox, Anna Wintour či modelka Cindy Crawford s manželem.

George Clooney e Amal Alamuddin sposi a Venezia: la cerimonia civile in Comune

Nezbývá tedy než setřít slzu a popřát slavným novomanželům hodně lásky ve společném životě.

Foto: Profimedia.cz