Ano čtete správně, modelka je nejen tváří a ambasadorkou kampaní Tommy Hilfiger, ale bude rovněž spolupracovat s proslulou americkou značkou na jedinečné limitované edici, ve které nebudou chybět mimo oblečení také sportovní kousky, obuv, doplňky a dokonce i nový parfém!

gigi-hadid-lands-her-first-design-gig-with-tommy-hilfiger-780x520

“Nikdy jsem si nemyslela, že mne někdo osloví pro spolupráci na limitované kolekci, je to pro mě splněný sen, který mi umožnil Tommy Hilfiger,” řekla nadšená modelka. “Kolekce, na které pracuji, mísí koncept a lifestyle značky Tommy Hilfiger s mými osobními prvky: například jsou tu hippie-chic looky, také pár sportovních kousků vhodných na každodenní nošení, ale i takové kombinace, které jsou pro divošky, ale zároveň jsou velmi dívčí. Zkrátka, každý si najde kousek, který si zamiluje,” dodala novopečená designérka Gigi.

Není divu že se Hilfiger rozhodl s Hadid spolupracovat. Její mediální vliv na sociálních sítích je totiž ohromný! Sleduje ji víc jak 10 miliónů followerů a to může podstatně ovlivnit prodeje amerického brandu. Každopádně Hilfiger dodal, že Gigi představuje novodobou podobu Tommy girl:  “Její zářící magnetická osobnost je vždy optimistická a její styl je nenáročný, pohodlný a cool,” vysvětlil americký designér.

Zdroj: WWD