Dua Lipa

Původem albánská hudebnice Dua Lipa zazářila s hitem IDGAF, který má na Youtube přes 200 milionů zhlédnutí. Jejím oblíbeným kouskem je průhledný nebo síťovaný top, pod kterým prosvítá stylová podprsenka. Čím zářivější barva, tím lepší! Vkusně umí nosit dokonce i denimovou bundu s umělými diamanty a to se rozhodně každému nepodaří.

Mavi Phoenix

Rakouská r’n’b zpěvačka Mavi Phoenix se nedávno objevila v roli modelky v editoriálu německého Vogue a z fleku by mohla dělat i módní stylistku. Cool brýle nebo kšiltovku doplňuje sportovním i elegantním stylem a dohromady umí zkombinovat i zdánlivě neladící barvy, jako jsou růžová, oranžová a modrá.

Charli XCX

Charli XCX je zářným příkladem, že feministky jsou samozřejmě také sexy. Často se na pódiu objevuje v crop topech nebo ve sportovních podprsenkách a žádné jiné než krátké sukně neuznává. Pro svůj styl “odvážné školačky” je koneckonců známá už z hitu Break The Rules. Podlehnete jejímu stylu?

Florence Welch

Na opačné straně spektra se nachází Florence Welch (známá jako frontmanka kapely Florence and The Machine), která se našla ve vintage boho stylu. Miluje květované kousky, rozevláté šaty, velké klobouky a zlaté šperky, jako by právě přijela z Coachelly. Festivalovou atmosféru s sebou ale nosí celoročně!

Foto: DYI Mag, Pinterest, Billboard