Už jsme několikrát psali o tom, že poslední sezony móda nezná hranic a to znamená jediné – užijte si ji, nesvazujte se pravidly a vyberte si jakékoliv barvy, střihy, materiály i vzory, v nichž se jednoduše budete cítit svá!

Chic šaty

Klasika všech klasik, šaty. Ale zase – po svém! Krátký rukáv, ramínka, splývavé dlouhé rukávy nebo kimono styl? Opět záleží jen na vás.

Must-have nazouváky 

Pohodlná chůze, trendy modely bot, skvělý design. Proč léto neprochodit v nazouvácích? Jen těžko se vám pak bude přecházet na jiný typ stylového obutí.

On the top

Další možností, jak glitter trend nosit, je zvolit třpytivou jen jednu část outfitu. Co zazářit v topu, mikině nebo v devadesátkové bundě?

“It” bag

Milujete cross body kabelky, máte raději elegantní psaníčka do ruky nebo jste propadli návratu ledvinek? Vyberte si, flitry jsou všude!

Třpytivé sukně

Vršek by byl ready, ale pokud se raději zaměřujete na třpytivé sukně či kalhoty, i pro vás je na designovém trhu nespočet variant. Klidně zvolte jen mini s detaily.

Heels up

Preferujete podpatky? Tak směle do nich. Letí široké komfortní, jehly jsou klasikou a jestli chcete úplný originál, zamilujte se do kozaček Balmain.

Accossories!

V případě, že se vám třpytivý trend zalíbil, ale netroufáte si na dominantní kousky, začněte jen zlehka. Co třeba glitter brýle nebo ponožky s flitry?