_GUC1191_426x639_1Novinka přišla krátce po potvrzení domu Chanel, který příští Cruise kolekci plánuje prezentovat na Kubě a to na začátku května roku 2016. Značka Gucci se tak tedy rozhodla následovat světové značky v trendu cestování s kolekcemi po celém světě.

Vzhledem k tomu, že designér domu Gucci má zálibu ve vintage a romantismu, volba Anglie se zdá být tou ideální. Nechybí zde totiž mnoho výstředních a historických míst, které doplní již druhou kolekci Cruise Alessandra a jak jinak, než ve velkém stylu.

“Miluji Angličany! Jsou to nejvýstřednější lidé na světě. Dokáží se nad vším povznést a flegmatický přístup jim nikdy nechybí,” řekl Michele na jednom z módních večírků a poukazuje tak na zřejmý citový vztah k Anglii.

Nezbývá tedy než čekat s jakou kolekcí návrhář z Milána přicestuje do deštivého Londýna. Bude to opět jednou ze záležitostí, které si nikdo nebude chtít nechat ujít. A co více, jistě si ji nenechá ujít i novodobá ikona módy, Kate Midleton, které se bezpochyby rozšíří šatník o pár kousků z kolekcí Gucci.

Gucci_765_ss16_426x639

 

Zdroj: WWD