Když se řekne “diamant”, většině z nás se vybaví opulentní a nákladný šperk. Milujete-li drahé kameny a exkluzivní materiály v čisté a jednoduché formě, přijdete si u Lucy Diamonds určitě na své a finančně u toho rozhodně nevykrvácíte.

Společnost navíc sídlí pod skutečně kreativní střechou – v Centru zlatníků v Haštalské ulici na Praze 1. Prostor totiž skýtá řadu dílen s profesionálním vybavením a zázemím.

Na kreativní, přátelskou a příjemnou atmosféru se můžete těšit i v samotném ateliéru Lucie Komorousové. Sympatická blondýnka zjistí vaše preference, zaměří se na vaše oblíbené materiály a doporučí řešení vhodné přímo pro vás. Vybírat si samozřejmě můžete i v on-line katalogu Lucy Diamonds, ale právě osobní přístup a výroba na zakázku dodá vašemu šperku punc jedinečnosti. Díky kvalitnímu zpracování a exkluzivním materiálům vám bude šperk dělat společnost po dlouhá léta, a tak s vyplatí jeho výrobu nepodceňovat.

Zajímavostí, že v Lucy Diamonds se neomezují jen na diamanty, od nichž si i vypůjčili jméno. Kromě nich zde totiž naleznete také keramické šperky a nevšední novinkou jsou náramky s řeckými a římskými historickými mincemi. Lucie Komorousová je totiž kromě kamenů blázen i do mincí. Je jejich vášnivou sběratelkou a tak se logicky rozhodla své dvě lásky propojit. Z této fúze vznikla originální kolekce náramků se stříbrnými mincemi, z nichž většina pochází z dob před naším letopočtem. K náramkům s mincemi zobrazujícími legendární antické panovníky získáte i certifikát, z něhož vyčtete, z jakého období mince pochází. Náramky jsou primárně určené pro pány, takže skvělý tip na vánoční dárek pro drahou polovičku, nemyslíte?

A protože jsme tak trochu sobci, budeme u Lucie vybírat vánoční dárky i pro sebe. A naše volba? Jednoznačně cool náramky na šňůrce. U jednoho rozhodně nezůstaneme! Milujeme spojení aktuálního trendu a drahých kamenů a kovů. Naším absolutním favoritem je minimalistický náramek s černou šňůrkou a křížkem z růžového zlata, které je osázeno černými diamanty. Vybírat můžete samozřejmě z nepřeberného množství barevných i materiálových kombinací. My, věrni minimalismu, který je věčný, sázíme i zde na klasiku.

Pakliže ve vás dřímá spíše touha po extravaganci, vybírat můžete i ze šperků určených pro slavnostní příležitosti, jako jsou právě nyní všudypřítomné plesy a oslavy spojené s koncem roku. A nebo můžete v klidu a předstihem začít řešit zásnubní a snubní prstýnky, než na jaře vypukne každoroční svatební boom.

V případě, že jste ve vašem vztahu pokročili již o něco dál a jste hrdými rodiči nebo máte v okolí ratolest, které jste zcela oddáni, můžete ji obdarovat šperkem, který ji s různými obměnami může doprovázet po celý život. Písmenko na elegantní stužce je to pravé!