Designový skvost na záda

Co je společným znakem všech fashionistů? Láska k elementárním, nekomplikovaným tvarům a minimalismu. Když na přetřes přijde také funkčnost a prvotřídní provedení, máme jasno! Batohy opravdu milujeme a v pestré nabídce neomylně sáhneme po tom, který těmto parametrům odpovídá. Značka Ether, jíž založila Eva Vontorová, představila nedávno novinku. Výsledkem tříměsíčního vývoje mladé designérky je celokožený batoh minimalistického tvaru, jehož přední část tvoří pouze jeden díl. Použitá kůže proto musí být vybírána s maximální pečlivostí. Inspirací při tvarování detailů se stal hravý prvek „rožků“ pomyslných polštářů. Batohy Sidus jsou k dostání ve čtyřech velikostech.

Luxusní organizér

Každého milovníka módy i ve světě mobilních aplikací potěší luxusní diář ikonické značky, do kterého si může chod svých myšlenek a plány zaznamenávat ručně. My jsme se zhlédli v tyrkysu od Tiffany & Co. Dekor řada této značky, která v pověstné barvě zahrnuje sebemenší drobnosti do interiéru nebo dokonce roztomilé obojky pro psy, je na wishlistu nejednoho módního nadšence. Váháte-li čím ultimátního fashionistu uspokojit, diář je to pravé! Používá ho téměř každý a společně s ostatními designovými drobnostmi bude dalším krásným kouskem do kabelky. Ve skvostném diáři pro vaši lepší orientaci najdete mapu světa i pár listů vztahujících se ještě k roku 2017 i roku 2019. Středem zájmu je samozřejmě nadcházející rok 2018, kterého se i díky tomuto diáři nemůžeme dočkat!

Cena: od 145 USD

Košile na míru

Pánských krejčovských salónů jsou mraky, ale co třeba salón, který je zaměřen výhradně na dámy? Jeden takový nedávno otevřel v centru Prahy. Hlavním posláním Popper Prague je poskytnout ženám tu nejlepší péči o sebe sama. Setkáte se zde s osobním přístupem a touhou vyzdvihnout jedinečnost každé ženy. Salón se vrací ke kořenům krejčovského řemesla První republiky, kdy Československo v tomto ohledu patřilo ke světové oděvnické špičce. Základní kolekce však vychází z potřeb současné ženy – patří mezi ní stavební kameny moderního business looku jako jsou kostýmy, šaty a především mistrně zpracované košile, které by měla mít v šatníku každá z nás. Darujte proto poukaz na nevšední zážitek, jehož výsledkem bude personifikovaná součást outfitu.

Cena: od 3 100 Kč

Kvalitní kožené boty

O tom, že bikery jsou absolutním must have, díky nimž přežijete letošní zimu, jsme psali už nespočetkrát. A jaké máme rozhodně v merku? Ty od rumunské (ano, slyšeli jste správně!) značky Tezyo, kterou najdete třeba v OC Chodov. Před vánočními svátky se zde můžete těšit i na prodlouženou otevírací dobu, díky níž zde nakoupíte dárky i na poslední chvíli. Kromě bot v Tezyo najdete krásné kabelky, brašny a batohy a rovněž také další doplňky ve formě brýlí či čepic. Kvalitní kožené boty vás rozhodně nevyjdou na desetitisíce a ještě prokážete svoji orientaci v módě. Značka je totiž spojena s nejnovějšími trendy a na chuť jí přišla nejedna blogerka. My zde rozhodně budeme vybírat dárek nejen pro sebe, ale i pro své blízké, kteří boty milují stejně jako my a dřímá v nich duše shopaholiků!

Cena: 3 590 Kč

Klasika nad klasiku

Basic modely od Calvina Kleina milujeme. Jeho prádlo patří mezi světové bestsellery a obdobné postavení si získávají i šperky a hodinky této značky, která ztělesňuje americkou uvolněnost. Vybírat můžete z jednoduchých šperků, které svým nekomplikovaným tvarem a hladkostí vyhoví všem fanouškům módní branže. Jestliže však chcete věnovat něco opravdu hodně výjimečného, sáhněte po okázalejších dámských hodinkách Calvin Klein v módní zlaté barvě, která zaručeně zaujme a doladí každodenní i sváteční outfit. Nenechte si ujít řadu Minimal od Calvin Klein, které dominuje právě tento model. V nabídce je ale i model v růžové barvě s kombinací různých ciferníků nebo čistá ocel. Švýcarský strojek ETA zaručuje švýcarskou přesnost a kvalitu provedení hodinek za skvělou cenu. Model je nabízen ve dvou velikostech ciferníku 35 mm a 40 mm.

Cena: 6 920 Kč