Pro požitkáře

Ne všichni si libují v míchaných drincích. Navíc doby, kdy byl rum s oblibou míchán na všechny možné způsoby, jsou už dávno pryč! Pokud i on dává přednost čisté chuti některého z kvalitních rumů, ve které se mísí tóny koření, dřeva a ovoce s náznakem kouře, podarujte ho novou řadou Iconica od známé značky Havana Club. Skládá se hned ze 4 různých rumů: Selección de Maestros, Añejo 15 Años,  Havana Club Unión a Máximo Extra Añejo. Svou chutí, zvolenými ingrediencemi a designem lahví se řadí mezi kousky, kterými neurazíte ani toho nejvybíravějšího požitkáře. Na stránkách Prestige Selection si navíc můžete nechat lahev ogravírovat vlastním textem. Dokonalý dárek, co říkáte?

Pro vousáče

Stále přibývá mužů, kteří si nechávají narůst vousy či knír. Není se tedy čemu divit, že přibývá i barber shopů a dalších míst, kde se o tuto pánskou trendy ozdobu postarají. A co je podle nového módního oboru zvaného beard styling dnes nejvíce in? Rozhodně sladit barvu vousů s barvou vlasů! Takzvaný total look je možné docílit speciálními barvami na vousy značky RefectoCil. V její základní řadě najdete osm barev od klasické černé přes populární odstín grafit, modročernou, tmavomodrou, světle hnědou, kaštanovou nebo červenou, které lze vzájemně kombinovat. V tomto případě se opravdu vyplatí svěřit se do rukou profesionálů v některém z barber shopů. Většina z nich nabízí vouchery a vánoční poukázky, tak směle do toho!

Pro fashionistu

Kvalitní kožené boty jsou základ nejen pánského šatníku. Pro letošní Vánoce sáhněte po těch, které kromě kvalitní usně a zpracování nabízejí i nápaditý design a nevšední způsob barvení obuvi. Ten nedávno v Praze představil majitel značky KOIL, Marco Leombruni. Ukázka ručního barvení a lakování obuvi prováděná přímo v prodejně Beltissimo ve Slovanském domě nás jednoznačně nadchla! Značka KOIL byla založena v roce 1928 v italském městu Montegranaro, jež leží v srdci regionu Marche, Mecce exkluzivní italské obuvi. Nyní nedaleko svých kořenů v Montegranaru v malebné Ville Luciani sídlí od roku 2012 továrna značky KOIL zvaná Saint Ferry. A nyní ji najdete i v Čechách, v multibrandových obchodech Beltissimo.

Pro milovníka pohodlí

Designér Mario Kameník se při designu nových Toolboxerek opíral o vlastní zkušenosti. Miluje klasické trenýrky, které v jeho podání představují pestrobarevnou hru, ale nebyly mu příliš pohodlné v jeho oblíbených slim kalhotách. A tak šil a zkoušel tak dlouho, dokud nevymyslel unikátní střih, který se mu osvědčil tak, že se rozhodl poslat ho dál do světa. Je to nejen střih, ale i kvalitní materiál, které dělají z Toolboxerek stylový komfort. Nechávají důležitý prostor tam, kde ho každý muž vyžaduje. Originální název boxerek i design krabičky, se inspirovaly desítkami let osvědčené a nepostradatelné tašky s poklady, jejímuž obsahu rozumí právě hlavně muži. Vaše potřebné náčiní, pánové, tam najdete hned v pěti barevných variantách.

Pro vášnivého ochránce přírody

Do České republiky přichází ve světě oblíbená značka Bulldog. Ta se zaměřuje přímo na péči o mužskou pokožku a přírodní složení. Myšlenka na vznik nové a exkluzivní značky přípravků pečujících o pánskou pokožku Bulldog se zrodila u jejího zakladatele Brita Simona Duffyho, který si všiml nedostatečného zastoupení sortimentu v segmentu pánské kosmetiky. Inicioval proto výzkum a vývoj nových produktů, které pod značkou Bulldog spatřily světlo světa ve Velké Británii v roce 2007. Výrobky Bulldog nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, syntetické vonné látky, umělá barviva, ani složky živočišného původu. Jsou tedy vhodné pro vegetariány i vegany. Vybírat můžete z hydratačního krému pro normální či citlivou pleť. Oba krémy vynikají výbornou snášenlivostí a tím, že se okamžitě vstřebávají a nelepí. V portfoliu značky, kterou exkluzivně zakoupíte v síti dm drogerií, najdete i olej na vousy.