To nejlepší z květnových obálek

/ Redakce

Pomalu ale jistě přichází máj – lásky a krásných fotografií v časopisech ten pravý čas. A než se všichni společně začneme rozplývat nad rozkvetlými stromy, vytáhneme ze skříně ty proklatě krátké sukně nebo šaty, pojďme se podívat na květnové obálky, které zdobí nejeden prodejní pult.

Klasicky nemůžeme začít ničím jiným než americkým Vogue. Ten zdobí krásná a mladinká herečka Carey Mulligan, kterou zachytil v atmosféře a kostýmu z filmu Velký Gatsby velikán mezi fotografy Mario Testino. Britské verzi vládne čokoládová zpěvačka Beyoncé, která předvedla pruhovaný krátký top doplněný o glitrovou sukni. Holandskou obálku Vogue ozdobila americká modelka a herečka Erin Wasson pózující na písčité pláži.

Další herečka, tentokrát Emily Blunt doslova září na dorůžova laděné obálce časopisu InStyle. Ve Vanity Fair si pro změnu vybrali unikátní fotografii nádherné Audrey Hepburn. Před objektiv Terryho Richardsona si pro focení pro americký Harper´s Bazaar na chvíli odskočila sympatická blondýnka Gwyneth Paltrow, které její věk prostě vůbec nevěříme.

Britský Harper´s Bazaar vsadil na krásku Karen Elson a její zrzavou hřívu a blankytně modré oči. Zpěvačka Rita Ora předvedla růžové vábení doplněné o rudou rtěnku a výrazné obočí na obálce americké verze časopisu Elle. Kate Hudson vsadila na rudou a myslím, že jí momentálně leží celá Británie u nohou. To opravdové jaro na vás ovšem dýchne překvapivě ze Švédska, květinovou obálku ozdobila vítězka soutěže Sweden´s Next Top Model Josefin Gustafsson.

Foto: Facebook.com

0 Comments

    Leave a Comment