Louise se narodila 3. prosince v roce 1981 v Anglii, přesto většinu svého života prožila v Los Angeles v Kalifornii. Po ukončení střední školy se vrhla na studium anglické literatury na vysoké škole. Svoji kariéru začínala v britském magazínu Elle, kam ze začátku docházela pouze jako stážistka. Byla ovšem natolik pracovitá, hýřila originálními nápady, že zajímavé nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat. Louise přispívala svými články pro MSN, Daily Mail či britský Vogue.

Nadějná novinářka se také účastnila mnoha zahraničních reality show spojených s módou, zmíním např. Britain´s Next Top Model nebo Project Catwalk. Její vlastní reality show s názvem Plain Jane, ve které se z „obyčejných“ mladých slečen stávají díky odborníkům opravdové princezny, právě dobývá více než 60 zemí po celém světě, včetně České republiky. V současné době je Louise editorkou britského časopisu Glamour a reportérkou mnoha společenských akcí.

A aby toho nebylo málo, Louise má velice originální styl, který se v říjnu minulého roku promítnul do celé její kolekce obuvi a doplňků, to vše ve spolupráci s londýnskou módní značkou Stylistpick.


Foto: facebook.com