Horké počasí a sluníčko sice milujeme, příznáme se, že už jsme se ale chladnějšího počasí nemohly dočkat. Proč? Především kvůli tomu, že zase budeme moci obléct náš milovaný svetr. Nic pohodlnějšího totiž neexistuje. Velký huňatý svetr je jako to nejteplější obejmutí.

Jak letos pozvednout vaši #sweatergame na úplně novou úroveň?

Oblečte si svetr k sukni – maxi, midi i mini. Tato kombinace se nám v poslední době opravdu líbí. Můžete tak ještě ukázat opálené nohy. Byla by přeci škoda je hned s prvními deštivými dny schovávat. Podívejte se na to, jak nosit svetr se sukní tak, abyste vypadala dokonale. A s jakými svetry a jak sukni obléknout?

Svetr jako obláček 

Lehký a nadýchaný, takový svetr by vám letos neměl chybět ve skříni. Hodí se jak na babí léto místo bundičky, tak na zimu pod kabát. My si ho pořídíme určitě hned v několika barvách.

Oversized svetr 

U svetrů jednoznačně platí, že čím větší, tím lepší. Někdy ale můžou velké svetry vypadat trochu neforemně. Abyste svému outfitu dodala siluetu, zastrčte velký svetr do džínů. Zdůrazníte tak pas.

Pruhy 

Svetry s různobarevnými pruhy byly trendy už minulou zimu, letos se ale vrací v ještě větší parádě. Čím více barev a čím výraznější, tím lépe. Kombinujte je s jakoukoli barvou i vzorem, čím kreativnější kombinace, tím lépe. Šedivé počasí si přeci přímo říká o barevný outfit.

¨