Hřejivý samet

Jeden z největších trendů podzimu je už po druhou sezónu samet. K vidění je naprosto všude: na topech, sakách, sukních, ale i botách a čepicích či kšiltovkách. Chcete-li ale opravdu ukázat, že se v módě vyznáte a současně se chcete svézt na vlně preppy stylu, rozhodně by vám nemělo v šatníku chybět sametové sako.

Svetr a košile

Tato kombinace se opravdu nikdy neomrzí. Chcete-li být preppy, kombinovat můžete kostkované flanelové či denimové košile v tmavě modré, zelené či červené barvě. Vybírat můžete i z přírodních tónů či stále aktuálních proužků.

 

College Jacket

Kousek, na který sázejí všechny blogerky od Dánska až po slunnou Itálii. Vsaďte na něj i vy! Obzvlášť pikantně vypadá oversized univerzitní bunda s dlouhou košilí či elegantními šaty. Ideální kombinace pro ty, kteří chtějí skloubit své rebelské já s každodenní kancelářskou rutinou.

Saka a kabáty

Preppy si báječně rozumí i s námořnickým stylem, který je opět aktuální. Klíčovou ikonou vašeho šatníku by rozhodně mělo být sako. U preppy však rozhodně zapomeňte na oversized střih saka. To by mělo být vypasované a nejlépe na jeden knoflík či dvouřadé. Preppy sako umí dokonale vynosit třeba Taylor Swift. Inspirujte se u ní!

Jako uniforma

Co preppy styl vystihuje nejvíce? Podobnost se školními uniformami! Inspirovat se můžete kultovním seriálem a filmem Clueless. A na jaké atibuty se spolehnout? Na kvalitní koženou hnědou brašnu, oxfordky, kostkovanou sukni a sako. Chybu rozhodně neuděláte ani halenkou s vázačkou!

Z podzimu do zimy

A víte, co je na tomto stylu úplně nejlepší? Že ho můžete s chutí nosit i v zimě! Doplnit ho můžete dalšími trendy kousky jako je třeba baret.