Divoké květiny

Populární hudebnice St. Vincent zvolila krátký overal s hlubokým výstřihem a výrazným potiskem, který se může zdát odvážný, ale při správně zvoleném střihu se není čeho bát. Podobně se oblékla i modelka Malaika Firth. Jejich trikem jsou dlouhé rukávy, díky nimž působí outfit decentněji.

Pohodlí nade vše

Alexa Chung si už s večírky hlavu neláme. Jednoduché denimové šaty a tenisky jsou pohodlné, ale přesto chic. Herečka Blake Lively si pak vzala dokonce teplákovou soupravu – ale z kvalitního sametu, jenž doplnila černými botami na podpatku.

Trenčkot trochu jinak

Že i na party se raději zahalujete do kabátu? Udělejte to jako herečka Jaime King, která si oblékla trenčkot v tradiční nude, ale se zajímavým střihem. A nebo dejte na sestry Coco a Breezy Dotson! Béžové svršky sladily s výrazným make-upem, širokými kalhotami a ledvinkou.

Denim a barvy

Vyměňte obyčejné džíny za dvoubarevné zvonáče jako Paris Jackson a k nim si vezměte třeba hravý barevný top. Sestry z popové dívčí kapely Little Mix pak vsadily místo kalhot na denimové šaty s bílými a červenými lodičkami.

Crop top

Černý crop top je party klasika. Oživte ho fialovou či nebo jinak výraznou barevnou rtěnkou jako Nicole Washington. Nebo se inspirujte fotografkou Savannah Blake, která sáhla rovnou po bralette a celočerný outfit rozzářila žlutou mini kabelkou!

Foto: The Cut