Camille Rowe

Americká modelka s francouzskými kořeny vintage módu miluje. Její styl je založený na cool denimu a tričkách s potisky. Její pohled na módu nás baví. Po francouzsku chic a po americku hravý.

Suki Waterhouse

Britská modelka, herečka a návrhářka kabelek se nálepky vintage také nebojí. Její styl? Kombinace všeho. Suki se řídí hlavně svou vlastní náladou a při nákupech z druhé ruky hledá hlavně ty nejbláznivější a nejoriginálnější kousky.

Elsa Hosk

Švédská modelka se v našich článcích objevuje často. Patří totiž podle nás mezi nejlépe oblékané modelky. Ve vintage obchodech je stálým zákazníkem. Miluje prý hlavně ty v domovském Stockholmu a její outfity jsou neuvěřitelně originální.

  

Alexa Chung

Múza a ikona módního světa, Alexa, je stylová za všech okolností a díky tomu, že často sahá po retro kouscích, ji považujeme za jednu z průkopnic 2nd hand módy. Alexa vsází hlavně na osvědčené a klasické kousky. Ty pak kombinuje s originálními vintage úlovky.

Kate Moss

A nakonec jedna z největších legend módního průmyslu, Kate Moss. I hvězdná Kate miluje vintage a její styl je naprosto nadčasový a nestárnoucí. Cokoliv si oblékne oslaví stejný úspěch i za dvacet let. Jak řekl Yves Saint Laurent, Fashions fade, style is eternal.

Foto: Pinterest, bikbok.com