Emily Ratajkowski

Náš velký girl crush, Emily Ratajkowski, toho sice na sobě většinou moc nemá, i přesto patří její Instagram mezi ty nejvlivnější v oblasti módy. Má prostě styl a vypadá ve všem dokonale. Volné bílé kalhoty jsou super chic a my je letos v létě nutně potřebujeme mít.

Really vibin with Greece tbh

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata),

Ulrikke Hoyer

Dánská modelka Ulrikke se nebojí originálních kombinací ani výrazných barev. Dánská hravost a odvaha nás baví a ten cit skandinávským holkám závidíme. Proto tak milujeme všechny ty bláznivé kombinace, které bychom si na sebe nikdy nevzaly, ale když je vidíme na Instagramu, hned máme o něco více odvahy.

#summerrrr ??

Příspěvek sdílený Ulrikke Hoyer (@ulrikkehoyer),

Rianne Meijer

Klasické, ale rozhodně ne nudné ani staromódní. Košile bez rukávů, bílé kraťasy a leopardí brýle. Dokonalé a vhodné kamkoliv. Jestli taky milujete klasické kombinace a na experimenty moc nejste, tohle je sázka na jistotu. Na filmový festival, na riviéru, na večerní drink u moře nebo na naplávku. Funguje to prostě vždy.

Marie Von Behrens

To nejjednodušší bývá často nejlepší. Bílé tílko a skinny džíny jsou dokonalá dvojka. Když nevíte, co na sebe, tahle kombinace vás zachrání a navíc v perfektním stylu. Outfit doplňte třeba výraznými teniskami. Nás baví hlavně velké ugly trainers, pokud ale nejsou váš šálek čaje, sáhněte po barevné kabelce.

Freja Wewer

Že jsou bílé kozačky už zase povolené a nikdo se na ně nedívá jako na ten největší prohřešek proti módě už určitě víte. Jak je ale stylově nosit je pořád trochu oříšek. Jestli také tápete, inspirujte se u Freji. Jednoduché černé tílko a khaki sukně vypadají skvěle. K tomu velkou kabelku přes rameno nebo ledvinku a top outfit je hotový.

Lunch date @nunoobags ?

Příspěvek sdílený FREJA WEWER (@frejawewer),

Foto: Fashionmenow.com