Leandra Medine/Man Repeller

All black everything outfit jsme u Leandry snad ještě nikdy neviděli. Zakladatelka webu Man Repeller nosí všemožné střihy, barvy, vzory a nebojí se je spolu kombinovat tak, jak by nás nikdy nenapadlo. A výsledek vždycky vypadá dokonale.

Waiting for the subway would probs be a lot more fun if we all wore outfits like this. Who’s in?

Příspěvek sdílený Man Repeller (@manrepeller),

Pandora Sykes

Pandora je novinářka na volné noze a zároveň naše velká inspirace. Často bývá jednou z prvních, kdo vynese ten nejnovější módní výstřelek a vždycky se trefí do černého.

Pucci, Prada, pasta, pizza – all the Italian Ps Pandora could pish (so close) for ??? @netaporter #jetaporter

Příspěvek sdílený p a n d o r a s y k e s (@pandorasykes),

Shiona Turini

Shiona je jednou z nejvíc cool influencerek současnosti. Všechno nejnovější a nejkrásnější má okamžitě v šatníku a na fashion weeku patří mezi peacocks (barevně oblečené “pávy”), což není vůbec nic špatného. Naopak! My její styl naprosto milujeme.

TK Wonder a Cipriana Quann

Dvojčata s největšími účesy světa. To jsou TK Wonder a Cipriana, které odstartovaly modelingovou kariéru s ultra velkými kudrnatými vlasy jako svojí osobní značkou. Dnes jsou druhými nejstylovějšími dvojčaty v módě (Olsenky jsou zkrátka stále číslo jedna.).

Gilda Ambrosio

Zakladatelka módní značky Attico a influencerka Gilda je jednou z nejfotografovanějších lidí na týdnech módy. Nedivíme se.

IBZ ? @carrera #carreraeyewear

Příspěvek sdílený Gilda Ambrosio (@gildaambrosio),


Giorgia Tordini

Italka Giorga je nejlepší kamarádka Gildy a také spoluzakladatelka značky Attico. A ano, na fotkách z módních týdnů celého světa jsou často vidět bok po boku v dokonale sladěných outfitech.

??? @the_attico #TheAttico

Příspěvek sdílený Giorgia Tordini (@giorgiatordini),

Tamu McPherson

Tamu je maximalistka každým coulem. Její styl se skládá ze sukní, originálních kimon, košil a hlavně spousty barev.

Roberta Benteler

Zakladatelka nákupního portálu Avenue 32 je tak trochu šedou eminencí módního světa. Určitě ji znáte ze street style fotek, ale nejspíše neznáte její jméno. Její styl ale inspiruje lidi po celém světě.

Full steam ahead towards Spring!! Via @styledumonde #streetstyle #celine #stripes #whatiamwearing #style #fashion #ootd

Příspěvek sdílený Roberta Benteler (@robertabenteler),