19c641c5d4b40b569874becc686f7e19Kožich na každý den
Nevím jak vy, ale já osobně mám ráda kontrasty, líbí se mi kombinace luxusních kousků s těmi obyčejnými a elegantní se sportovními. Kožešina sama o sobě je poměrně těžká, svou podstatou luxusní a okázalá a může vypadat “nafoukaně”, ale pokud se s ní pustíte do kontrastování, dokážete vytvořit neuvěřitelné kombinace. Co takhle vzít si kožich k pouzdrové sukni a mikině, k teplákům, obout si k němu conversky a nasadit kulich. A pokud si troufáte být nepřehlédnutelná, sáhněte po pěkně bláznivém barevném kousku. Experimentovat se vyplatí také s potisky  a materiály, nebojte se kombinovat kožešinu s flitry, hedvábím nebo tvídem, vypadá to skvěle.

Kožešina kolem krku
Co může být příjemnějšího než si v zimním nečase omotat kolem krku hřejivou kožešinu. Chlupaté límce na klopách kabátů jsou klasikou, ale co takhle nasadit na krk luxusně vyhlížející kožešinový tunel nebo místo šály použít štolu. Ostatně kožešinová štola je velice variabilní kousek, který se hodí jak do opery, tak i na nákup do sámošky.

699630427d7d1283dbedc0bdac4a6509Kožešina v detailu
Já osobně zbožňuji kožešinové doplňky a detaily. Chlupaté boty, kabelky, ale i náramky, jaké pro zimní sezónu vytvořila značka Ferragamo nebo pásky a brože. Dodají punc jedinečnosti a luxusu i pytli od brambor, navodí hřejivý pocit a přitom nejsou prvoplánově okázalé.

Zdroj foto: Pinterest.com