Ano, vysoký pas může působit retro dojmem, přeci jen je to záležitost 70. a také 90. let, ale tyto kousky oděvů dokáží být také neskutečně elegantní a sexy. Je jen na vás jestli zvolíte zvonáče nebo slimky, džíny, kalhoty se spadlým sedem nebo elegantní kalhoty. Nás baví všechny kousky.

ccccccVysokým pasem kalhoty na Carven a Isabel Marant, F - W '15Skinny s vysokým pasem
Úzké kalhoty sahající až pod prsa budou nejvíce lichotit vysokým štíhlým postavám, chybu s nimi ale neudělají ani ženy menšího vzrůstu. Krásně totiž prodlouží nohy a vyrýsují tvary přesýpacích hodin, což vypadá velmi žensky. Stačí k nim pak obout boty na platformě a budete vypadat jako modelka.

Vysokým pasem kalhot na Margaret Howell a Jil Sander, F : W '15Pánské kalhoty s vysokým pasem
Rovný pánský střih kalhot vyzraje na širší boky a zvýšený pas zase zakryje vypouklé bříško, proto si tento typ oděvu mohou dovolit i baculky. Oblékejte k nim elegantní halenky zakasané dovnitř, svetříky a pokud máte vyšší postavu, dovolit si můžete i delší sáčko.

Screen shot 2015-11-30 at 11.27.01 PMZvonáče
Zvonové kalhoty připomínají retro a jsou inspirací 70. lety, která je letos viditelná napříč módními domy. Správný střih může opticky vyrovnat širší stehna a vytvořit krásný pas, nesmíte to ale se “zvony” přehánět. Oblékejte k nim pak vzorované halenky a svetříky tak, jako hvězdy sedmdesátek.

TIP: Abyste podpořili štíhlost pasu, zvolte doplňky v podobě jednoduchých kožených pásků a kombinujte materiály v tmavších odstínech.