Barevný kabát

Pokud jste unavené nosit stále ten tisíckrát viděný černý kabát, ve kterém v zimě vypadáme všichni stejně, zvolte na obměnu nějaký barevný! S velkými geometrickými vzory nebude příliš škodit jakémukoliv outfitu. K takovému kabátu, který obsahuje barevné vsadky a prvky, zvolte čepici, která právě barvy kabátu odráží. Harmonicky to propojí váš outfit.

hbz-beanie-additions-01

Přímo ze sjezdovky

Trendy móda inspirovaná sportem se našemu seznamu nejstylovějších outfitů nevyhne. Netypický velbloudí kabát s navrstvenou kamuflážní bundou skvěle doplníte čepkou s pastelovými vsadkami. Doteky barev na čepici dodají zábavnou a důvtipnou formou barvu již tak netypickému outfitu.

hbz-style-a-beanie-gettyimages-463554550

Excetrické kombinace

Zvolíte-li velmi komplikovaný outfit plný vzorů a excentričnosti, z pravidla volte doplňky, které jsou neutrální jako béžové, černé, bílé a pleťové barvy. Pokud chcete ovšem outfit zcelit dalšími barevnými kousky, vsaďte na jednobarevné doplňky barev, které jsou součástí vzorů vašeho outfitu.

streetstyle_nataliejoos_paris_zps5070598c.jpg~original

Colorblocking

Důvtipnou variantou při skládání zajímavého outfitu je kombinování čepice ve stejné barevné škále outfitu. Například k oranžovému kabátu a lososové midi sukni zvolte červenou Beanie, která skvěle odstupňuje tyto teplé barvy. Doplňte celý outfit kabelkou kontrastních barev, která dodá looku finální šmrnc.

hbz-style-a-beanie-gettyimages-462334134

Víkendový relax

K pohodlnému vzhledu je Beanie čepka naprostou zásadou. Chcete-li se držet příměstského stylu volte neutrální barvy. U takového outfitu složeného z kabátu, džínsů a vlněného svetru nemůžete jinak, než jej kombinovat s šedou čepicí.

beanie-women-from-the-zoe-report-winter-street-style-600x900

Zdroj: Pinterest