Jak nosit Beanie čepku

/ Redakce

V zimních mrazících je téměř nemožné vyjít ven bez pokrývky hlavy. Ať už je to elegantní klobouk, trendy kšiltovka, stylový baret nebo obyčejná pletená čepice, všechny vás zahřejí a skvěle doplní outfit. Tentokrát zkuste kombinovat váš outfit s trendy čepicí s názvem Beanie. Nejenže vám nebude zima díky nespočetným materiálovým variacím, které jsou dnes dostupné, ale jistě zabodujete jako stylová ikona ulice!

Barevný kabát

Pokud jste unavené nosit stále ten tisíckrát viděný černý kabát, ve kterém v zimě vypadáme všichni stejně, zvolte na obměnu nějaký barevný! S velkými geometrickými vzory nebude příliš škodit jakémukoliv outfitu. K takovému kabátu, který obsahuje barevné vsadky a prvky, zvolte čepici, která právě barvy kabátu odráží. Harmonicky to propojí váš outfit.

hbz-beanie-additions-01

Přímo ze sjezdovky

Trendy móda inspirovaná sportem se našemu seznamu nejstylovějších outfitů nevyhne. Netypický velbloudí kabát s navrstvenou kamuflážní bundou skvěle doplníte čepkou s pastelovými vsadkami. Doteky barev na čepici dodají zábavnou a důvtipnou formou barvu již tak netypickému outfitu.

hbz-style-a-beanie-gettyimages-463554550

Excetrické kombinace

Zvolíte-li velmi komplikovaný outfit plný vzorů a excentričnosti, z pravidla volte doplňky, které jsou neutrální jako béžové, černé, bílé a pleťové barvy. Pokud chcete ovšem outfit zcelit dalšími barevnými kousky, vsaďte na jednobarevné doplňky barev, které jsou součástí vzorů vašeho outfitu.

streetstyle_nataliejoos_paris_zps5070598c.jpg~original

Colorblocking

Důvtipnou variantou při skládání zajímavého outfitu je kombinování čepice ve stejné barevné škále outfitu. Například k oranžovému kabátu a lososové midi sukni zvolte červenou Beanie, která skvěle odstupňuje tyto teplé barvy. Doplňte celý outfit kabelkou kontrastních barev, která dodá looku finální šmrnc.

hbz-style-a-beanie-gettyimages-462334134

Víkendový relax

K pohodlnému vzhledu je Beanie čepka naprostou zásadou. Chcete-li se držet příměstského stylu volte neutrální barvy. U takového outfitu složeného z kabátu, džínsů a vlněného svetru nemůžete jinak, než jej kombinovat s šedou čepicí.

beanie-women-from-the-zoe-report-winter-street-style-600x900

Zdroj: Pinterest