Prohlédněte si svatební kolekci LOVE ME! od české značky LEEDA

/ Lenka Komrsková

Nová svatební kolekce s názvem LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí Leeda s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Jak vypadají unikátní svatební modely?

Návrhářka Lucie Kutálková má jedinečný cit pro zachycení osobnosti a volbu těch správných materiálů a střihů pro různé postavy. Její design se vyznačuje použitím luxusních materiálů, lehkostí a elegancí. Vyzařuje zdravé sebevědomí a nezávislé myšlení. “Navrhovat svatební šaty je speciální disciplína. S nevěstou sdílím radost z nových začátků a současně cítím velkou odpovědnost. Nejdůležitější je pro mne zachycení a podpora její osobnosti, dodání sebedůvěry i vytvoření krásných zážitků a vzpomínek na přípravy,” představuje novou kolekci LEEDA designérka Lucie Kutálková a dodává: “Ke spolupráci jsem oslovila Ivanu Kocmanovou, která se věnuje moderní výšivce pod značkou BRO. Její výšivky jsou originální a specifiké, mají v sobě něco intimního. Společně jsme jako součást celé kolekce vytvořily dva modely, svatební závoj a hedvábnou halenku jako ukázku možného konceptu nejen pro budoucí nevěsty. Na individuální přání vytváříme nejen svatební šaty s výšivkami i bez nich.”

A s jakou vizí pracovala Ivana Kocmanová? “Výšivky na závoji jsem pojala jako několik okamžiků v životě ženy. Ne nutně těch nejdůležitějších. Spíš obyčejných momentů čisté radosti, svobody a nevinnosti. Motivy vznikly na základě fotografií z nevěstina mobilního telefonu a rodinného archivu. Závoj by se měl po svatebním dni stát rodinným pokladem, mohl by být doplňován o další výzdobu a měl by být děděn z generace na generaci.”

 

Foto: Jiří Hroník/Kampaň, Anežka Horová/lookbook
Video: Anežka Horová
Designérka: Lucie Kutálková/LEEDA
Spoupráce/výšivky: Ivana Kocmanová/BRO.
Modelka: Veronika F./Pure models
Šperky: Eliška Lhotská
Make-up, vlasy: Renata Zelinková/L’Oréal Paris