Jaké doplňky se staly hitem na milánském týdnu módy?

/ Lenka Komrsková

Fashion week season je nekonečnou studnicí inspirace. Nikdy to nebyla větší pravda než teď. Nevěříte? Podívejte se na naší selekci trendy doplňků, u posledního bodu nám nejspíš dáte za pravdu.

Vysoký pas

Návrat 70’s a 80’s módy povolal do zbraně mimo jiné vysoký pas nebo minimálně pásek uvázaný hodně vysoko. Čím výraznější, tím lepší. Zvolte klidně hodně široký kousek s výraznou sponou nebo oblíbenou logománií. Nebojte se zdůraznit své křivky, i když nemáte zrovna vosí pas. Jen si tento trend užijte!

Statement čepice

Hitem roku se stal beze sporu baret. Ten ale není pro všechny. Návrháři na to mysleli, rozhodli se pokračovat v super komfortním trendu posledních sezon a dopřáli pohodlí i našim hlavám. Tak zbytečně nemrzněte, trendy jsou totiž skutečně všechny čepice. Máte rádi sportovnější beanies? Tak do nich. Preferujete klobouky? I z nich si vyberete!

Kabelka stranou

Nejbizarnější trend mezi doplňky nemá v podstatě žádné hranice. Rok Psa inspiroval některé designéry k tomu, aby modelky místo kabelek nesly zvířecí miláčky. Více diskutabilnější roztomilost prezentovali Dolce a Gabbana s plyšovým pandou. Kdo se toho tedy skutečně nebál, byla značka Gucci. Mládě draka místo kabelky? Co by ne!