Fanny pack

Devadesátkovému kousku neodoláváme ani my, ani vrcholoví módní designéři, kteří belt bags už natrvalo zařadili do svých kolekcí a každou sezonu přinášejí nové modely. Je libo nylonový barevný fanny pack nebo raději elegantní černou kůži se zlatým logem?

Dress up

Šaty jsou v létě naprostou nezbytností, co pohodlnějšího si také můžete obléct na sebe? Vsaďte na špagetová ramínka z devadesátek nebo všechny variace výrazných ramen z let osmdesátých. Košilové šaty jsou pak neutrální jistotou.

Flat shoes

Tenisek se vzdáváme jen neradi, stylové mules či další letní modely však budou přece jen příjemnou změnou. Nazouváky reprezentují elegantní komfort, espadrilles se drží na výsluní už pár sezon a chcete-li si obout naprostý hit, běžte do lehce turistických sandálek.

Flashback hat

I u kloboučků se divíme, že se v takové síle navrátily zpět a hned v designech od největších módních labelů. Nekompromisní throwback vytvoříte spojením s batikou, léto podpoří květinový vzor a nezapomínejte ani na stále populární monogramy.

Self care

V neposlední řadě je tu kategorie beauty. Pestrobarevné paletky jsou na léto doslova stvořené, tak se v rámci 80’s trendů nebojte ani pestrobarevných stínů. V horkých dnech rozhodně nepodceňujte péči o pleť a vyzkoušejte tonikum s vitaminem C. Eko a beauty základem v jednom je pak lahev na vodu, kterou jednoduše složíte, když bude prázdná.