Oficiální návštěva Severního Irska

V březnu před královskou svatbou se Meghan a Harry vydali jako snoubenci na oficiální návštěvu Severního Irska. Meghan na sobě měla formální, ale ležérnější outfit – jednobarevný top s pouzdrovou sukní pod kolena a béžový kabát. Vlasy si uvázala do drdolu, z nějž vítr vytvořil nedbale elegantní účes.

 

Jarní londýnský outfit

Po cestě na uvítací akci k nadcházející události věnované zraněným vojákům fotografové zastihli Meghan Markle v hravých květinových šatech s volány. K těm si vzala černé sáčko a zlatavou kabelku. Rozpuštěné vlasy a neformálně vyhlížející šaty s bujarým vzorem – tohle už na Meghan asi moc často neuvidíme.

 

Royal Ascot

Meghan a Harry se nedávno objevili v publiku na prestižních dostihových závodech Royal Ascot. Na ně se tradičně nosí klobouky, které neopomněl ani tento královský pár. Meghan zvolila černobílou kombinaci a midi košilové šaty od oblíbené značky Givenchy, jíž zvolila i na svou svatbu. Pas zdůraznil černý pásek s logem a elegantní černé lodičky jen nenápadně dotvářely outfit.

 

Návštěva v Cheshire

Po boku samotné královny Meghan navštívila Cheshire, kde společně uctily památku obětí loňského požáru Grenfell Tower v Londýně. Vévodkyně opět zvolila outfit Givenchy a černý pásek, ale pro tentokrát dala na upnutější béžové šaty se zajímavým detailem na ramenou. Meghan po svatbě volí hlavně střídmé světlé barvy a elegantní střihy, zatímco královna se odvázala s výrazně zelenou.

 

Young Leaders Awards s královnou a Harrym

Čerstvou událostí, kterou Meghan společně s Harrym a královnou Alžbětou navštívila, bylo vyhlášení cen pro mladé leadery. Svým outfitem naznačila, že bílou a béžovou barvu jen tak neopustí – tentokrát však vyměnila Givenchy za formální kostýmek značky Prada. Věříme ale, že kreativní návrhářka Givenchy, Britka Clare Waight Keller, se v Meghanině šatníku zase brzy objeví. Vzdávat hold Británii a designérům, kteří z ní pocházejí, je už zkrátka takovou samozřejmostí.

Foto: Pinterest, PopSugar, Elle, Glamour, Vogue