Že vám brýle nesluší? Nesmysl! Jen jste ještě nenašli ty svoje. Letos je trendů v oblasti brýlí tolik, že si prostě musí vybrat každý. Vrací se spousta retro kousků s objevuje se i spousta nových futuristických tvarů a barev. Jaké to u vás vyhrají letos?

Transparentní tóny

Transparentní brýle nejsou žádnou novinkou. Určitě jste zaznamenali dioptrické transparentní modely, které vypadají skvěle na kdekom. Letos se objevují průhledné velké obroučky, které okamžitě dodají šmrnc každému!

Černý základ

Černá je basic volba a nic s ní nemůžete zkazit. Pokud tak milujete klasiku, rozhodně se jí nebraňte. Stačí sáhnout po netradičním tvaru. Rok 2018 si žádá hlavně kousky ve tvaru cat eye, jež mají silnější obroučky a na šířku mírně přesahují obličej.

Oválné a kulaté

Pilotky nás bavily několik let a měli jsme pocit, že je jen tak něco nepřekoná. Letos se ale objevila jejich oválná nebo kulatá varianta, která nás opravdu baví. Jestli zbožňujete pilotky, ale potřebujete trochu změnu, sáhněte po oválech!

Široké obroučky

Toužíte po něčem výraznějším? Barvené široké obroučky ve stylu 60. let vás lehce dostanou. Zaručeně v nich neprojdete bez povšimnutí, zejména pokud sáhnete po zářivých barvách. Nesluší sice úplně každému, ale pokud vám sedí, tak neváhejte!

 

Super tenká 90. léta

Matrix je v poslední době obrovskou inspirací módních návrhářů i street style hvězd. Trendem, který se ze slavného filmu přenáší do tohoto léta, jsou úzké sluneční brýle. Ty bodují ve všech směrech, tak si vyberte tvar, jenž vám sedne a koukejte se to užít!