Reebok Classics

Klasika, kterou nic nezkazíte ani teď. Bílé Reeboky nás i módní insidery stále baví a není důvod se jich zbavovat. Aby působily aktuálně, zkuste je obout s vysokými ponožkami.

Nike Vapor Max

Novinka, kterou prostě musíte mít. Tyhle “ošklivé” tenisky totiž vypadají dokonale ke každému outfitu a jsou nejpohodlnější na světě. Jak je nosit? K šatům nebo elegantním cullotes a košili, nebo prostě jakkoli vás napadne!

 

Vans Old Skool

Vansky jsou oficiálně stálicemi botníků všech cool holek. Tyhle černobílé krásky se hodí k džínům i k šatům. Vybírat můžete mezi high topy a nízkými. K těm nízkým nezapomeňte vyzkoušet vysoké ponožky, k těm vysokým pak nějaké ještě vyšší.

New Balance

I tenisky New Balance jsou pořád cool. Letos nás baví především ty bílé. Hlavně jsou to boty, ve kterých nejen, že budete vypadat dokonale, ale vydržíte v nich celý den a nohy vás rozhodně bolet nebudou. Ať si kdo chce co chce říká, pohodlí je podle nás nová černá.

Nike Air Max 95

Další model z archivů Nike. Jestli si chcete pořídit Air Max 95, pak si pospěšte, protože je nosí všichni influenceři a už teď je jasné, že se v obchodech moc dlouho neohřejí. Na výběr je spousta barevných kombinací a my je nutně potřebujeme všechny.

Nike Cortez

Utíkej Forreste, běž! Pamatujete si slavnou scénu z kultovního filmu? Ano, filmový Forrest běhal právě v těchto botách, nosil je i jeden z původních Charlieho andílků, Farrah Fawcett. Tyhle boty s klasickou kulatou špičkou a červeným háčkem toho zažily už hodně a pořád nás (a evidentně i celý svět) baví.